نماینده دلواپس سمنان: خطرناک‌تر از آنفولانزای خوکی ویروس توهین به منتقدان است!

دولت یازدهم,مجلس نهم,جبهه پایداری

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: نمونه‌ بی اعتمادی به آمریکا٬ امضای معاهده جدید و نقض برجام است، در حالی که از کمیته نظارت بر برجام صدایی شنیده نمی شود.

به گزارش خبرآنلاین٬ علیرضا خسروی در نطق میان دستور خود که با نیش و کنایه فراوان علیه دولت یازدهم همراه بود، گفت: اخیرا خبر کشته شدن صدها تن از شیعیان نیجریه رسانه‌ای شده در حالیکه شمع‌ به دستان حادثه فرانسه، نسبت به کشتار شیعیان سکوت کرده‌اند! مشخص می شود که بعضی آدم‌ها با هم برابرترند!

وی افزود: امروز در جامعه ما، خطرناک‌تر از آنفولانزای نوع A (خوکی) ویروس توهین به منتقدان است! این ادبیات در حالی از سوی مسئولان تکرار می‌شود که پیش از اين، رهبر انقلاب فرموده بودند٬ دلواپس بودن و دغدغه داشتن جرم نیست.

خسروی خطاب به مسئولان اظهار کرد: ادبیات کلاغی و جهنمی و بی سوادی را کنار بگذارید و به فکر معیشت مردم٬ بیکاری و رفع رکود  باشید.

این عضو فراکسیون اقلیت مجلس با بیان اینکه نمونه‌ای از بی اعتمادی ما به آمریکا٬ امضای معاهده جدید و نقض برجام است٬ ادامه داد: کثیرالشک‌ها که قبله‌شان معلوم است٬ آن‌ها که به وعده‌ دشمنان اعتماد کردند در صحت و سقم قبله‌شان تجدید نظر کنند! این در حالی است که از کمیته نظارت بر برجام صدایی شنیده نمی شود.

وی ادامه داد: به نظر شما آیا یکی بودن ناظران و مجریان در تشکیل هیأت نظارت بر برجام کار ثوابی است؟ از طرف دیگر به دولتمردان می‌گویيم حال که تحریم‌ها برطرف شده؛ دبه درآوردن را کنار بگذارند. اینکه ما فکر نمی کردیم قيمت نفت کمتر از 60 دلار شود٬ رافع مسئولیت شما نخواهد بود!

خسروی گفت: وزارت کشور در حال جهاد است، ولی برای جهاد و دفاع از جمهوری اسلامی جای دیگری ثبت‌نام می‌کنند. پایگاه‌های بسیج، همان‌جاهایی که در فتنه 88 آتش زده شده و در آنجا رقص و پایکوبی کردند! جماعتی برای رفع حصر قاتلان بسیجی گریبان چاک می‌دهند، در سایه امنیتی که شهدا در کشور تامین کرده‌اند، براي نامزدي در انتخابات ثبت‌نام کرده، کاندیدا شده و نقشه می‌کشند! آنها برای ولایت فقیه، خیال شورایی شدن رهبری را در سر می‌پرورانند.

این نماینده منتسب به طیف تندرو اصولگرایان افزود: ما فتنه 88 را نبخشیده و فراموش نمی‌کنیم و از تاکید بر خطوط قرمز توسط شورای نگهبان حمایت می‌کنیم. از طرف دیگر آمریکا با تصمیم اخیرش نشان داد که وعده‌های نسیه‌اش هم نقض شده است. متقابلاً در ایران هم بعضی دوگانه‌سوزند و اعلام می‌کنند منابع توافق برجام مثل مهریه بوده،‌ نه کسی داده و نه کسی گرفته است.

27220

کد N1083927