رییس کل دادگستری استان یزد:

در تبلیغات انتخاباتی از تخریب دیگران پرهیز شود

انتخابات مجلس دهم,انتخابات مجلس خبرگان پنجم

رییس کل دادگستری استان یزد گفت: مرجع و مسیر اعتراض به رد صلاحیت در قانون مشخص شده؛ لذا اعتراض باید تنها در مسیری که قانون مشخص کرده، صورت گیرد.

رییس کل دادگستری استان یزد گفت: مرجع و مسیر اعتراض به رد صلاحیت در قانون مشخص شده؛ لذا اعتراض باید تنها در مسیری که قانون مشخص کرده، صورت گیرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه یزد، محمدرضا حبیبی در سومین جلسه ستاد ویژه پیشگیری و رسیدگی به جرایم و تخلفات انتخاباتی استان یزد با حضور مسئولان انتخاباتی استان اعم از اجرایی، نظارت، امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی و روسای حوزه‌های قضایی و دادستان‌های شهرستان‌های استان، افزود: با هرگونه اقدام غیرقانونی به بهانه اعتراض به رسیدگی به صلاحیت‌ها با جدیت و طبق موازین قانونی برخورد خواهد شد.

وی خطاب به سخنرانان نشست‌های تبلیغاتی و انتخاباتی نیز هشدار داد که تنها در تبلیغ توانمندی‌ها و سیاست‌های کاندیدای خودشان صحبت و از تخریب دیگران اجتناب کنند.

رییس کل دادگستری یزد از فرمانداران خواست تا هنگام صدور مجوز برای برگزاری جلسات انتخاباتی دقت بیشتری داشته باشند و به برگزارکنندگان این تجمعات توصیه کنند از دعوت سخنرانان مشکل‌ساز و سخنرانی‌های تنش‌زا در استان خودداری کنند.

حبیبی به برگزار‌کنندگان و سخنرانان تجمعات انتخاباتی، توصیه کرد: حول آنچه قانون به شما اجازه داده و در مسیر تبلیغ سیاست‌ها و توانمندی‌های کاندیدای خود صحبت کنید و از هرگونه توهین و تخریب رقبا و یا زیر سئوال بردن نهاد‌های قانونی و اصول و مبانی نظام جداً پرهیز شود.

انتهای پیام

کد N1083639