هاشمی:

اجازه خدشه در انتخابات باشکوه و عزتمند را نخواهیم داد

سیاسی

استاندار تهران گفت: تهران به عنوان پیشانی نظام از حساسیت بالایی برخوردار است و نباید اجازه داد در انتخابات سالم باشکوه و عزتمند خدشه ای وارد شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سید حسین هاشمی در هم اندیشی مدیران و اعضای ستاد انتخابات استان تهران با اصحاب رسانه با اشاره ضرورت رعایت اخلاق رسانه ای کفت: همزمانی دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات مجلس خبرگان رهبری با توجه شرایط زمانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی ادامه داد: در کشورهای منطقه شاهد درگیری های بین المللي هستیم و تمام تلاششان بر این است که کشور ایران که از امن ترین کشورهای منطقه است را تحت تاثیر قرار دهند.

هاشمی با بیان اینکه انتظار می رود رسانه ها فضای انتخابات را به گونه ای منعکس کنند که اهداف دشمنان و بدخواهان نظام محقق نشود، گفت: اصولگرا، اصلاح طلب و اعتدالگرا نداریم و  همه بایذ برای اعتلای نظام جمهوری اسلامی کار و تلاش کنیم.

استاندار تهران با بیان اینکه انعکاس واقعیتها، سلامت انتخابات و آرامش جامعه در انتخابات از اهمیت والایی برخوردار است، اظهار داشت: استانداری تهران از آغاز ثبت نام اهداف مشخصی را در نظر داشت و از جمله آن که تهران به عنوان پیشانی نظام از حساسیت بالایی برخوردار است و نباید اجازه داد در انتخابات سالم باشکوه و عزتمند خدشه ای وارد شود.

وی با بیان اینکه در انتخاب فرمانداران از افراد امانتدار و سالم استفاده شده است، گفت: همانطور که رهبری گفتند رای مردم حق الناس است و نباید نظرات شخصی و سلیقه ای خود را اعمال کنیم.

هاشمی با بيان اینکه در انتخاب هیاتهای اجرایی و نظارت دقت لازم انجام شده است، اظهارداشت: اعتقاد من در طول سابقه اجرایی ام بر این امر بوده است و از نباید از اعتدال خارج شویم.

استاندار تهران با بیان اینکه همه باید تلاش کنند انتخابات سالم،  باشکوه و عزتمند برگزار شود، گفت: باید امانتداری به خرج دهیم و اجازه ندهيم یک رای به جای حسن يا حسين جابه جا شود، چراکه قانون ملاک است و امانتداری و صیانت از قانون وظیفه ماست.

کد N1083600

خواندنی از سراسر وب