انتخاب اعضای کمیسیون فرهنگی برای عضویت در تلفیق

سیاسی

اعضای کمیسیون فرهنگی در جلسه امروز خود ضمن معرفی نمایندگانی برای عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه و تلفیق برنامه ششم توسعه از عدم حضور وزیر ارتباطات در جلسه این کمیسیون انتقاد کردند.

سید علی طاهری سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: دستور اول جلسه امروز سوال جمعی از نمایندگان از وزیر ارتباطات بود. امروز دومین جلسه رسمی بود که از وزیر دعوت شد اما ایشان حضور پیدا نکردند.

وی ادامه داد:‌ در این جلسه نسبت به این مساله اعتراض و قرار شد محتوای سوال را به صورت علنی اعلام کنیم و اگر در جلسه بعدی که بعد از تعطیلات برگزار می‌شود ایشان در جلسه نیامدند و توضیح ندادند مساله استیضاح وزیر را پیگیری می‌کنیم.

به گفته طاهری، سوالی که نمایندگان مطرح کرده‌اند درباره مجوز وزارت ارتباطات به پیامک‌های انبوهی است که نظارتی بر آن‌ها نیست و برای مردم معضل شده است.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی همچنین گفت: در بخش دیگری از جلسه، آقایان پژمان‌فر، شجاعی کیاسری و جعفرپور به عنوان نمایندگان کمیسیون در کمیسیون تلفیق بودجه و آقایان نوباوه، مطهری و طاهری به عنوان نمایندگان کمیسیون فرهنگی برای حضور در کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه انتخاب شدند.

به گفته طاهری شور دوم بررسی طرح جامع جمعیت نیز در دستور کار کمیسیون قرار گرفت که به زودی به صحن مجلس ارجاع می‌شود.

انتهای پیام

کد N1082863