با حضور دانشجویان بیش از 10 کشور

نشست بررسی عوامل تفرقه با تمرکز بر نقش استکبار جهانی برگزار می‌شود

هفته وحدت,وحدت,دانشگاه مذاهب اسلامی,ضرورت وحدت مذاهب

به مناسبت فرارسیدن هفته وحدت «نشست بین‌المللی بررسی عوامل تفرقه با تمرکز بر نقش استکبار جهانی» با حضور دانشجویان بیش از 10 کشور جهان به همت بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی و اتحادیه بین المللی دانشجویان جهان اسلام برگزار می شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، همزمان با ایام ولادت با سعادت نبی مکرم اسلام(ص) و هفته وحدت « نشست بین‌المللی بررسی عوامل تفرقه با تمرکز بر نقش استکبار جهانی» با سخنرانی احمد مبلغی رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی و با حضور دانشجویان بیش از 10 کشور جهان فردا دوشنبه 4 دیماه از ساعت 9:30 در سالن جلسات دانشگاه مذاهب اسلامی برگزار خواهد شد.

همچنین در این نشست بین المللی دانشجویان و جوانانی از کشورهای؛ یمن، هند، ترکیه، سومالی، سنگال، گامبیا، افغانستان و... که برای شرکت در بیست و نهمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی به ایران سفر کرده‌اند، حضور دارند.

در این نشست که با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی و اتحادیه بین المللی دانشجویان جهان اسلام برگزار می‌شود و اعضای کمیسیون دانشجویان و جوانان بیست و نهمین کنفرانس وحدت اسلامی حضور دارند، حجت الاسلام والمسلمین احمد مبلغی رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی و چندتن از شرکت کنندگان و نمایندگان دانشجویی جهان اسلام سخنرانی خواهند کرد.

انتهای پیام

کد N1082784