نامه هایی که امروز از مجلس خطاب به رییس جمهور و سپاه صادر شد

ایسنا نوشت:دو نامه با امضای 205 و 196 نماینده خطاب به رئیس جمهور در مورد حمایت از تولید و برگزاری اجلاس وزیران فرهنگ کشورهای اسلامی در سال 2017 از سوی هیات رئیسه مجلس اعلام وصول شد.

با اعلام دهقان عضو هیات رئیسه و با امضای 205 نفر از نمایندگان نامه‌ای به رئیس جمهور اعلام وصول شد که در بخشی از این نامه آمده است: ضمن تشکر از رئیس جمهور برای حمایت از تولید و زحمات ایشان در این عرصه از ایشان می‌خواهم توجه بیشتری نسبت به تولید کنندگان داخلی و جلوگیری از ورود کالاهای مشابه و تلاش برای برون رفت از رکود اقتصادی بی سابقه به کار گیرد.

همچنین در نامه‌ دیگری با 196 امضاء نمایندگان از رئیس جمهور خواستند تا مسئولیت دبیرخانه اجلاس وزیران فرهنگ کشورهای اسلامی که قرار است در سال 2017 در مشهد برگزار شود را بر عهده گرفته و شخصا مسائل مربوط به آن را رسیدگی کند.

افزون براین تسنیم گزارش داد دبیر مجمع نمایندگان اهل تسنن مجلس به دلیل افتتاح ۱۰ بیمارستان صحرایی در سیستان و بلوچستان از سپاه پاسداران تقدیر و تشکر کرد.  حجت‌الاسلام سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی پیش از پایان جلسه علنی صبح امروز پارلمان نامه حمیدرضا پشنگ نماینده مردم خاش و دبیر مجمع نمایندگان اهل سنت مجلس به هیئت رئیسه مجلس برای تقدیر و تشکر از سپاه پاسداران را قرائت کرد.

27214

کد N1082649