تا ساعتی دیگر؛

رنجنامه تاریخی حسین فدایی خطاب به هاشمی رفسنجانی منتشر می‌شود

سیاسی

حسین فدایی دبيركل جمعيت ايثارگران ونماینده سابق مردم تهران در مجلس در پی مواضع اخیر و تندتر شدن اکبر هاشمی رفسنجانی تا ساعتی دیگر یک «رنجنامه تاریخی » خطاب به وی منتشر می‌کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، در این رنج‌نامه تاریخی و تفصیلی مواضع آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و تفاوت این مواضع با مواضع حضرت امام خمینی (ره) و امام خامنه‌ای و اتهام های وی به نیروهای متدین و انقلابی و پیشکسوتان خون و شهادت و جبهه رفته ها و همچنین حمایت های هاشمی از عناصر جریان خیال پرداز غربگرا به نقد و چالش کشیده شده است.

فدایی در این رنجنامه، مبانی هاشمی در زمینه توسعه وابسته، تعدیل اقتصادی سرمایه داری، تهاجم و شبیخون فرهنگی، مرعوبیت وی در مقابل آمریکا، اطرافیان نفوذی و لیبرال، طبقه ممتازه و ویژه‌خوار کارگزاران، وادادگی در سیاست خارجی، قدرت طلبی های ناتمام شدنی هاشمی، عملکرد اقازاده های او در مسائل مالی و فکری، قطعنامه ۵۹۸، فتنه ۸۸ و ادعای اخیر ساخت بمب اتم، خاطره گویی های ناصحیح و اتهام های ناروا به حضرت امام خمینی (ره) و در مجموع تردید افکنی های پی در پی وی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است.

حسین فدایی در پایان این رنجنامه که آن را از سر دلسوزی نگاشته است، خواستار توبه آیت الله هاشمی رفسنجانی و بازگشت وی به قطار انقلاب شده و می نویسد: «از باب توصیه به حق از شما می خواهم بخاطر خدا با خدای خود خلوت کنید.

به اهل بیت معصومین(ع) توسل جویید و مواضع خود را با امام(ره) عزیز و رهبر معظم انقلاب که هر دو نائب حضرت ولی‌عصر(عج) هستند و شما از متصل شدن این انقلاب به نهضت جهانی ایشان سخن گفتید، مرور و مطابقت نمایید و با شهامت آنچه مغایر مبانی انقلاب و این دو بزرگوار در فکر و عمل شماست در پیشگاه خداوند تبارک و تعالی و حضرات معصومین(ع) توبه کنید و در پیشگاه ملت ایران مواضع خود را اصلاح کنید و به قطار این انقلاب برگردید.

والله امت حزب ا... و مردم انقلابی ایران از این بازگشت خشنود می شوند، روح امام راحل(ره) خشنود می شود، قلب رهبری شاد می گردد، دشمنان، نظام سلطه و ایادی داخلی و خارجی شان ناکام مانده و ضربه اساسی را می خورند و خط نظام سلطه، نفوذ، فتنه و انحراف در داخل کور می شود و قطار انقلاب به سمت آرمانهای بلندش با سرعت بيشتربه حرکت در خواهد آمد. ولی اگر چنین نکنید، خدایی ناکرده آتش فتنه‌ای که از اظهارات و اقدامات و مواضعتان بوجود آوردید، اول دامان خود شما را خواهد گرفت وطبيعتاهرگونه توقعي بي معناست.

انشاالله بتوانيد با توبه انقلابي و فاصله گيري از اطرافيان نااهل و مأيوس كردن دشمنان (ظلم بزرگي) كه به امام(ره)، شهدا، رهبري وملت ايران دراثر فتنه سال ٨٨ وبعد از آن شد تا اندازه اي جبران كنيد.
والا به قول خودتان :

سرچشمه شايد گرفتن به بيل
چوپرشد نشايد گرفتن به پيل                    

حسین فدایی قبلا نیز پس از انتشارنامه بدون سلام آقای هاشمی رفسنجانی در سرآغاز فتنه ۸۸ نیز رنجنامه ای خطاب به وی منتشر کرده بود که اگر مورد توجه هاشمی قرار می گرفت، فاصله وی با نیروهای انقلاب و حامی امام و رهبری و نزدیکی وی به خیالپردازان غربگرا تا این اندازه گسترش نمی یافت.

 

کد N1082280