نائینی در نشست خبری:

۹ دی مظهر نفوذناپذیری ملت ایران در برابر فتنه آمریکایی است

سیاسی

رئیس ستاد بزرگداشت یوم الله نهم دی گفت: شعار امسال سالروز نهم دی «نهم دی، مظهر نفوذناپذیری ملت ایران در برابر فتنه آمریکایی» است.

به گزارش خبرنگار مهر، علی محمد نائینی در نشست خبری که صبح امروز در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به مناسبت گرامیداشت سالروز نهم دی برگزار شد، اظهار داشت: شعار امسال سالروز نهم دی «نهم دی، مظهر نفوذناپذیری ملت ایران در برابر فتنه آمریکایی» است.

وی در ادامه این نشست با اشاره به اینکه از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی خط فتنه نفوذ و مبارزه با نظام اسلامی در پیچیده ترین اشکال خودش ظهور یافت، افزود: به عبارتی می توان گفت دشمنان انقلاب اسلامی از همه گزینه ها، ظرفیت ها و تجارب خود برای مبارزه با مهار نظام مردم سالار دینی بهره گرفته اند.

نائینی ادامه داد: ملت ایران با هوشمندی و حضور به موقع و به لحظه خود، تهدیدها و فتنه ها را خنثی و هر روز بر استحکام نظام جمهوری اسلامی ایران افزوده است.

رئیس ستاد بزرگداشت یوم الله نهم دی اضافه کرد: دولت های قبلی که در گذشته با روش ها و الگوهای مختلف در برخورد با نظام جمهوری اسلامی ایران شکست را تجربه کرده بودند، با بهره گیری از الگوی جنگ نرم و تجربه ای که در سایر کشورها داشتند، انتخابات را در ایران هدف قرار دادند.

وی با تاکید بر اینکه آنها قبل از انتخابات سال ۸۸ بر اساس اقدامات تئوریک در اتاق های فکر آمریکایی و اسنادی که به تدریج آشکار شد به این باور رسیدند که می توان با استفاده از تجربه های تکنیک های انقلاب های رنگی همزمان با انتخابات، انتخابات نظام جمهوری اسلامی ایران را از درون بی ثبات و فروپاشی کرد، خاطرنشان کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران در محیط ملی و در سطح منطقه همزمان با انتخابات ۱۳۸۸ از موقعیت بسیار ممتازی برخوردار بود.

نائینی یکی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران را خلق حماسه بزرگ ۸۵ درصدی ملت در ۳۰ سالگی انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: چنین مشارکتی در هیچ یک از نظام های سیاسی جهان وجود ندارد. این حضور ۴۰ میلیونی و ۸۵ درصدی مردم در انتخابات دهم ریاست جمهوری موقعیت و جایگاه نظام مردم‌سالار دینی را افزایش داد.

رئیس ستاد بزرگداشت یوم الله نهم دی با بیان اینکه در شرایطی که هیچ خطری کشور را تهدید نمی کرد و موقعیت نظام استثنایی و ممتاز بود، دروغ، افترا و تهمت در کشور علیه نظام و سلامت انتخابات به راه انداختند، تصریح کرد مردم ایران به ویژه در کلانشهرها و پایتخت در شرایط خاصی قرار گرفتند. شبهه و تردید رواج یافت و برخی از خودی ها در تحلیل رفتار دچار مشکل شدند و برخی از خودی ها در تحلیل و رفتار دچار مشکل شدند و برخی سکوت و برخی در جبهه دشمن عمل کردند و نتایج یک انتخاب پرافتخار و امیدآفرین به چالش کشیده شد.

وی ادامه داد:  این همان فرصت بسیار طلایی بود که چند کاندیدای شکست خورده، احزاب، گروه های سیاسی حمایت کننده از آن کاندیداها و غفلت و کوتاهی برخی از نخبگان کشور در اختیار آمریکا و همه معارضین داخلی و خارجی انقلاب اسلامی گذاشت.

نائینی تصریح کرد: فرصتی که آمریکا مدت ها به دنبال آن بود و هرگز موفق نشده بود نظام را از درون به چالش کشد. یعنی کاری که آمریکا نتوانسته بود و مدت ها در انتظار آن بود، بسترش توسط جریان فتنه فراهم شد و حرکت جریان فتنه در داخل دشمن را امیدوار کرد.

رئیس ستاد بزرگداشت یوم الله نهم دی ادامه داد: با سرعت بین جبهه داخلی و خارجی یک ائتلاف عجیبی شکل گرفت و بلافاصله جریان فتنه همه دیرینه و سابقه اش تبدیل به پیاده نظام دشمن شد. سران کشورهای غربی، سرویس ها و رسانه های آنها با همه ظرفیت به میدان آمدند و فضای خطرناکی شکل گرفت که آمریکایی ها امیدوار به براندازی نظام از درون شدند.

 

ادامه دارد...

کد N1082265