شمار شهدای انتفاضه به 139 نفر رسید/زخمی شدن یک نظامی صهیونیست در تازه‌ترین عملیات مقاومتی

فلسطين

جوانی فلسطینی که عصر روز شنبه به ضرب گلوله نظامیان رژیم صهیونیستی در ایست بازرسی حواره در جنوب نابلس زخمی شده بود، بر اثر شدت خونریزی و جراحات وارده به شهادت رسید.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از شبکه اسکای نیوز عربی، رژیم صهیونیستی مدعی شده است که این جوان فلسطینی قصد داشته است با خودرو یک نظامی این رژیم را در ایست بازرسی حواره زیر بگیرد که نظامیان صهیونیست به سمت وی تیراندازی کرده و او را به شهادت رساندند.

شاهدان عینی نیز گفتند که نظامیان رژیم صهیونیستی به سمت خودرویی که قصد سبقت از دیگر خودروها در ایست بازرسی حواره را داشته تیراندازی کرده و راننده آن را به شهادت رساندند.

وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که راننده خودرو شهید ماهر حسنی جبابی شهروند 56 ساله فلسطینی بوده است.

گفته‌های شاهدان عینی حاکی از آن است که این حادثه صرفا یک حادثه تصادف بوده است که طی آن یک نظامی صهیونیست از ناحیه پا جراحت‌های سطحی برداشته است و به بیمارستان بلنسون انتقال داده شده است.

نظامیان رژیم صهیونیستی در نهایت بی‌رحمی و به شکل بی‌رحمانه‌ای این شهروند فلسطینی را به رگبار بسته و شهید کردند.

این در حالی است که نظامیان رژیم صهیونیستی صبح روز شنبه به بهانه تلاش یک جوان فلسطینی برای حمله به آنها با استفاده از سلاح سرد، به سمت وی تیرانداز کردند و او را به شهادت رساندند.

گفتنی است که با شهادت این دو فلسطینی، شمار شهدای انتفاضه تا روز هشتاد و هفتم ‌به 139 نفر افزایش یافت. تاکنون بیش از 15 هزار نفر هم زخمی شده‌اند.

همچنین در تازه‌ترین عملیات مقاومتی که صبح امروز (یکشنبه) در شهر اشغالی قدس به وقوع پیوست، یک نظامی صهیونیستی با ضربات چاقو زخمی شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی، یک جوان فلسطین با ضربات چاقوی این نظامی صهیونیستی را در خیابان "رمیاهو" در نزدیکی ایستگاه مرکزی اتوبوس‌های شهر اشغالی قدس زخمی کرد.

این شبکه تلویزیون صهیونیستی از تیراندازی به سمت جوان فلسطینی مجری عملیات و زخمی شدن شدید وی خبر داد و اعلام کرد که نظامیان صهیونیستی او را بازداشت کردند.

گفتنی است که 24 صهیونیست از آغاز انتفاضه قدس تاکنون در جریان عملیات‌های مقاومتی جوانان فلسطینی به هلاکت رسیده و بیش از 400 نفر دیگر زخمی شده‌اند.

انتهای پیام

کد N1082260