اجمالی/در همایش «حفاظت سپاه، اقتدار و امنیت ملی»

سردار سلامی: آمریکا محرک همه جنگ های ۳۷ سال گذشته در منطقه است

سیاسی

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: تقریبا همه جنگ های ۳۷ سال گذشته در منطقه ما رخ داده است و محرک همه آنها آمریکا و شرکای او بوده اند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین سلامی صبح امروز در نخستین همایش سراسری «حفاظت سپاه، اقتدار و امنیت ملی» که در ساختمان قدیم مجلس شورای اسلامی برگزار شد اظهار داشت: ما در جهان واقعیت های تلخ و سختی زندگی می کنیم. این واقعیت ها را درک می کنیم و دیده ایم که جهان قدرتمند صلح را به قیمت ظرفیت سازی برای جنگ تصور می کند.

وی افزود: در منطق قدرت های بزرگ صلح فاقد اصالت است و آنها باید برای انهدام سیاره زمین قدرت اندوزی کنند، تا احساس آرامش و صلح کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه برای دشمنان ناامنی چیزی است که در آنجا بنا دارد تصریح کرد: آنها خواهان جهانی هستند که در آن همه در ناامنی، فلاکت و ذلت زندگی کنند اما آنان در نعمت امنیت و آرامش باشند.

سردار سلامی ادامه داد: این تصویر جهانی است که آنان ترسیم می کنند و برای رسیدن به این آرمان خطرناک و شوم راهبردی جدی طراحی کرده و اجرا می کنند.

همه جنگ های ۳۷ سال گذشته در این منطقه رخ داده است

وی خاطرنشان کرد: قریب به ۴۰ سال است که نقطه قانون سیاست های دشمن در جهان اسلام، با نقطه کانونی تر ایران است و تقریبا همه جنگ های ۳۷ سال گذشته در این منطقه رخ داده است.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه محرک همه این جنگ ها آمریکا و شرکای او بوده اند تصریح کرد: صحنه همه این جنگ ها سرزمین های اسلامی بوده اند که بیشترین تعداد راکت، بمب و توپ در قلب این منطقه یعنی کشور ما فرود آمده است.

ادامه دارد...

 

 

 

کد N1080702