فرماندار کرج:

سیاسیون نگران امنیت نشست‌های انتخاباتی نباشند

انتخابات,ستاد انتخابات كشور,انتخابات مجلس,امنیت انتخابات

فرماندار کرج از حساسیت همه دستگاه‌ها برای جلوگیری از اخلال در نشست‌های سیاسی خبر داد.

محمدتقی ایرانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه البرز، اظهار کرد: مراسم شب 28 صفر که با تجمع غیرقانونی اخلال‌گران لغو شد یک برنامه مذهبی بود و نیازی به مجوز فرمانداری نداشت.

وی خاطرنشان کرد: همه افرادی که در بر هم زدن این مراسم نقش داشتند تخلف کرده‌اند به همین دلیل فرمانداری به طور مکتوب از دادستان درخواست کرده است که با این افراد برخورد قانونی کند.

معاون استاندار البرز ادامه داد: دادستان اعلام کرده است که لیست اسامی این افراد در حال احصاست و با توجه به صحبت‌های رئیس کل دادگستری البرز حتما با متخلفان برخورد خواهد شد.

این مسئول به تمهیدات دستگاه‌های انتظامی و امنیتی استان برای جلوگیری از وقوع دوباره چنین اتفاقاتی اشاره و تصریح کرد: همه دستگاه‌ها نسبت به برگزاری مراسم و مناسبت‌ها به ویژه نشست‌های سیاسی در آستانه انتخابات حساس شده‌اند تا از وظایف ذاتی خود برای تامین نظم و امنیت این مراسم عدول نکنند، بنابراین سیاسیون نگران امنیت نشست‌های انتخاباتی نباشند.

وی در پایان گفت: با افرادی که در این خصوص بر خلاف قانون عمل کنند حتما برخورد خواهد شد و اعمال قانون در این زمینه را تضمین می‌کنیم.

انتهای پیام

کد N1080470