نماینده مردم اردکان :

امیدوارم اخلاق انتخاباتی سرلوحه رقابت ها قرار گیرد

سیاسی

نماینده مردم اردکان در مجلس تصریح کرد: مجلسی که نمایندگان اقشار مختلف با تنوع سلایق و دیدگاه‌ها و تخصص های گوناگون در آن حضور نداشته باشند، نمی تواند از کارآمدی بالا و توانمندی مناسب برای حل معضلات جامعه برخوردار باشد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،محمد رضا تابش در جمع گروه هایی از اقشار مختلف مردم اردکان با بیان اینکه انتخابات مظهر مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خویش و کشور است اظهار داشت: مشارکت گسترده مردم؛ با میدان دادن به سلایق مختلف و جلب نظر شهروندان و ایجاد امید به حل مشکلات و دستیابی به توسعه و پیشرفت حاصل خواهد شد.

وی تصریح کرد: طرد و نفی افراد و سلایق؛ و اعمال محدودیت های خودساخته و غیرقانونی، حرکتی ضد مشارکت مردم است.

نماینده اصلاح طلب مجلس نهم با اشاره به انتخابات مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی گفت: این انتخابات آئینه ای است در منظر جهانیان برای قضاوت؛ که چگونه نظام اسلامی ایران با محوریت ولایت فقیه توانست با مذاکره و جلب اعتماد دنیا، بحران پیچیده هسته ای را حل کند، در این مقطع به چه نحوی این تجربه و اعتماد را در داخل کشور به مردم خود نشان خواهد داد.

"تابش" با بیان اینکه چشم انداز آینده کشور در این ایام تحت تاثیر تصمیمات و رفتارهای نهادهای حاکمیتی و مسئولان برگزاری انتخابات قرار دارد که چگونه فرصت را در اختیار مردم و نمایندگان واقعی آنها قرار می دهند؛ اضافه کرد: بی تردید فرصت آفرینی برای حضور گرایش‌های متنوع سیاسی و شخصیت های دلسوز و وفادار به نظام ولو منتقد در عرصه انتخابات، هم وظیفه قانونی و شرعی و هم تکلیف ملی است و حضور پرشور مردم و بهره گیری گسترده از ظرفیت های درون نظام و وحدت بخشی اقشار گوناگون را به دنبال خواهد داشت.

نماینده مردم اردکان همچنین با قدردانی از تلاش های دولتمردان کشورمان گفت: از دولت تدبیر و امید بواسطه تحقق شعار خود در عرصه بین المللی برای بهبود مناسبات و پایان مناقشه هسته‌ای و تحریم ها سپاسگزارم و امیدوارم در عمل به شعار مرتبط با امور داخلی که باز شدن فضای سیاسی و مشارکت گسترده مردم در امور است و طلیعه آن در کثرت ثبت نام کنندگان در مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی دیده می شود نیز بکوشند.

وی با تاکید بر حضور گسترده مردم و شکل گیری مجلسی منطبق بر فضیلت های اخلاقی گفت: وظیفه حاکمیت نیز این است که مر قانون رعایت شود تا همه سلایق بر این مبنا در انتخابات امکان حضور داشته باشند.

تابش؛ مفهوم اعتدال و مشی مبتنی بر مدارا را مستتر در بطن اصلاح طلبی و اصلاح گری دانست و با بیان اینکه اصلاح طلبی بر پایه عقلانیت و تعامل و پرهیز از تندروی و شتابزدگی در جهت استیفای حقوق مردم، و پیشرفت و استقلال و امنیت کشور قرار گرفته است، تصریح کرد: روش و منش بنده اصلاح طلبی است و همیشه سعی در بیان حقایق داشته ام و در عین حال ملاحظات همه اقشار مردم و سلایق مختلف سیاسی که در دوره مسئولیتم نمایندگی همه آنها را بر عهده دارم ، نیز در نظرم است.

نماینده مردم اردکان همچنین به تشریح چگونگی ورود خود به عرصه انتخابات پرداخت و با تشکر خاضعانه از لطف و حمایت و همراهی مردم اظهار داشت : از یک سال و اندی پیش با افراد مختلفی صحبت کردم که به زعم خودم بتوانند بار سنگین نمایندگی مردم اردکان را به دوش بکشد و بنده نیز کمک کار آنها در این مسیر باشم.

انتهای پیام

کد N1079818