افتخاری در گفت‌وگو با ایسنا

اصول‌گرایان برای در دست گرفتن اکثریت مجلس باید به ائتلاف برسند

انتخابات مجلس

یک عضو فراکسیون اصول‌گرایان رهروان ولایت با تأکید بر اینکه اصول‌گرایان باید به وحدت برسند، گفت: اگر اصول‌گرایان می‌خواهند اکثریت مجلس آینده را به دست بگیرند باید به ائتلاف و وحدت برسند.

لاله افتخاری در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایسنا، در تحلیلی از آرایش سیاسی انتخابات گفت: در شرایط فعلی باید اصول‌گرایان به ائتلاف و وحدت برسند؛ یعنی هر کدام از اصول‌گرایان با شاخصه ها و ویژگی‌هایی که رهبری فرموده اند همخوانی دارند باید برای رسیدن به ائتلاف اصول‌گرایان تلاش کنند تا در نهایت بتوانیم در مجلس آینده به نتیجه خوبی رسیده و اکثریت مجلس آینده را در دست بگیریم.

وی با بیان اینکه در همین راستا از لاریجانی به عنوان یکی از شخصیت‌های حقیقی و حقوقی اصول‌گرا برای شرکت در ائتلاف دعوت شده است، گفت: علیرغم انتشار اخباری از نپیوستن آقای لاریجانی به ائتلاف اصول‌گرایان طبق اخباری که ما داریم ایشان با ائتلاف موافق است و حتی اگر نتواند به دلیل مشغله‌های ریاست قوه مقننه در ائتلاف شرکت کند نماینده خودشان را می‌فرستد. انتظار همین است تا در نهایت ائتلاف به نتیجه برسد.

این نماینده اصول‌گرایان مجلس در مورد حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات گفت: اصلاح طلبان تمام قد به انتخابات آمدند. آن ها با توجه به در اختیار داشتن دولت، از یکی دو سال گذشته با عده و عده و پنهان و آشکار به صحنه آمده و حتی ما اطلاع داریم که بعضی از ستادهایشان توسط بالاترین رده‌های دولت جانمایی شده است و آن ها مشغول به فعالیت هستند.

وی افزود: در چنین شرایطی لازم است که اصول‌گرایان زیر یک چتر قرار بگیرند و به همبستگی و تفاهم برسند که با این وضعیت هنوز پیش‌بینی از ترکیب آینده مجلس میسر نیست چون ممکن است حتی در لحظه آخر با انتشار لیستی، شرایط تغییر کند.

انتهای پیام

کد N1079635