شهادت 2 جوان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست

فلسطين

یک جوان فلسطینی صبح امروز (پنجشنبه) به ضرب گلوله نظامیان ارتش صهیونیستی در منطقه جنوبی استان الخلیل واقع در جنوب کرانه باختری به شهادت رسید.

یک جوان فلسطینی صبح امروز (پنجشنبه) به ضرب گلوله نظامیان ارتش صهیونیستی در منطقه جنوبی استان الخلیل واقع در جنوب کرانه باختری به شهادت رسید.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، رسانه‌های صهیونیستی مدعی شدند که این جوان فلسطینی قصد حمله به نظامیان صهیونیستی را داشت که به ضرب گلوله سربازان ارتش صهیونیستی به شهادت رسید.

گفتنی است که این دومین جوان فلسطینی است که در هشتاد و پنجمین روز انتفاضه قدس به شهادت می‌رسد و قبل از این حادثه، یک جوان دیگر پس از زخمی کردن دو نگهبان صهیونیستی در منطقه صنعتی شهرک آریئل واقع در سلفیت در شمال کرانه باختری به شهادت رسیده بود.

به نقل از پایگاه صهیونیستی "0404"، این جوان فلسطینی در داخل یک منطقه صنعتی در داخل شهرک آریئل به این دو نظامی صهیونیستی حمله کرد و پس از زخمی کردن آنها هدف تیراندازی سربازان ارتش صهیونیستی قرار گرفت و به شهادت رسید.

این پایگاه صهیونیستی حال یکی از نظامیان مجروح صهیونیستی در این حادثه را وخیم گزارش داد.

با شهادت این دو جوان فلسطینی شمار شهدای انتفاضه قدس تا این لحظه به 133 نفر رسیده است.

همچنین نظامیان رژیم صهیونیستی چهارشنبه شب گذشته در راستای موج بازداشت‌های گسترده خود به منظور کاستن از حجم عملیات‌های مقاومتی و خاموش کردن شعله‌های انتفاضه قدس، 17 فلسطینی را در شهرهای مختلف کرانه باختری بازداشت کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از منابع محلی کرانه باختری، ارتش صهیونیستی 17 فلسطینی را در شهرهای مختلف این منطقه بازداشت کرد و برای بازجویی به مراکز تحقیق انتقال داد که در میان آنها نام سه نفر از فعالان جنبش مقاومت اسلامی "حماس" هم دیده می‌شود.

انتهای پیام

کد N1079113