۰
رئیس ستاد انتخابات کشور:

تاکنون 7 هزار و 296 نفر برای انتخابات مجلس مراجعه کردند

  • ۸بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
انتخابات مجلس,انتخابات مجلس دهم,انتخابات مجلس خبرگان پنجم

رئیس ستاد انتخابات کشوربا تشریح آخرین آمار مراجعه کنندگان و ثبت نامی‌ها برای کاندیداتوری مجلس گفت: تا ساعت 1 امروز 7 هزار و 296 نفر برای ثبت نام مجلس مراجعه کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمد حسین مقیمی با بیان این مطلب اظهار کرد: از تعداد 7 هزار و 296 نفر مراجعه کننده پرونده 6 هزار و 219 نفر تکمیل و هزار و 107 نفر در حال تکمیل شدن است. بیشترین میانگین سنی 75 سال و کمترین 30 سال بوده است.

وی افزود: امروز هم هزار و 466 نفر به ستاد انتخابات کشور و حوزه فرمانداری‌ها در سراسر کشور مراجعه کرده و حضور پیدا کردند.

مقیمی تصریح کرد: پرونده‌های مراجعه کننده در حوزه فرمانداری‌ها از طریق سیستم‌ها تکمیل و از طریق استانها به وزارت کشور ارائه می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات کشور درباره‌ی زمان آخرین زمان ثبت نام برای مراجعه کنندگان طی امروز و فردا که روز پایانی است اظهار کرد:‌از همه ساعات روز استفاده کرده و سعی‌مان این است که همه کسانی که مراجعه می‌کنند ثبت نام کنند. البته دیروز از ساعت 22 به بعد کسی مراجعه نکرد، امروز هم تا ساعت 16 و 30 دقیقه مراجعه کنندگان را پذیرش خواهیم کرد و همچنین فردا طبق روال از 8 صبح فعالیت ثبت نامی کاندیداها آغاز شده و از همه ساعات روز برای ثبت نام مراجعه کنندگان استفاده می‌کنیم.

مقیمی همچنین با اشاره به اینکه روز گذشته ثبت نام کاندیداهای مجلس خبرگان به اتمام رسید، اظهار کرد:‌ 801 نفر در این دوره از انتخابات خبرگان شرکت کردند که دوره‌ی قبل یعنی دوره چهارم 495 نفر، دوره سوم 396 نفر ، دوره دوم 180 نفر و دوره اول 168 نفر در انتخابات خبرگان ثبت نام کرده بودند و افزایش آمار دراین دوره نشان می دهد که مردم علاقمند هستند که در این انتخابات حضور داشته باشند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.