روزنامه شرق:کاندیداتوری فرزندان هاشمی رفسنجانی به سود اصلاح طلبان نیست

روزنامه شرق در یادداشتی نوشت:نکته مهمی که اصولگراها می‏توانند با مانور رسانه‌‏ای خود از پتانسیل آن در مبارزه انتخابی، بهره ببرند، تقابل اشراف‏گرایی و ساده‌‏زیستی است! پدیده‌ای که در سال‏های ٨٤ و ٨٨ به‌خوبی پی به قدرتش برده‏‌اند.

آنها با توجه به حجم رسانه‌های رسمی و غیررسمی خود از رسانه‏‌های مکتوب و رسانه ملی تا هیأت‌ها، مسجدها و منبرها این توانایی را دارند که برخی از افراد برخوردار درون یا حاشیه دولت را با بدنه دولت و احزاب اصلاح‏طلب مرتبط بدانند و این‌گونه تلقین کنند که ویروس اشرافی‏گری تمام پیکره اصلاح‏طلبی و دولت را بیمار کرده است. 
در همین راستا  یکی از افرادی که اصولگراها در فرصت باقی‌مانده بر ایشان تمرکز ویژه ‏تری خواهند کرد آقای «هاشمی‌رفسنجانی» است. افراد دیگری هم هستند، اما در این سال‏ها بارها شاهد بوده‏ایم برخی جریان‏ها برای رسیدن به اهداف سیاسی‏شان بارها پای آقای هاشمی‌رفسنجانی و خانواده ایشان را به میدان‏های تبلیغی- تخریبی‏شان کشانده‌‏اند. بااین‌همه به نظر می‏رسد حضور آقای رفسنجانی در انتخابات خبرگان برای پیشبرد اهداف اصلاح ‏طلبانه نه‏‌تنها لازم بلکه یک ستون قابل اتکاست؛ بنابراین حضور و نام‏نویسی اطرافیان و فرزندان آقای هاشمی را چندان نمی‌‏توان به نفع اصلاح‌طلبان دانست.
[span] [span]17302

کد N1078729