دیدار برخی رهبران معارض داخلی سوریه با سفیر کشورمان در دمشق

چهارتن از رهبران حزب جوانان ملی سوریه ، با حضور در سفارت کشورمان در دمشق، با محمدرضا رئووف شیبانی سفیر جمهوری اسلامی ایران در سوریه دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا )در ملاقات «ماهر مرهج » دبیرکل حزب جوانان ملی سوریه که خانم «سهیر سرمینی » معاون دبیرکل، «خالد کعکوش» و «عدنان فارس» از رهبران این حزب نیز حضور داشتند، طرفین در خصوص آخرین وضعیت بحران سوریه و چشم اندازهای حل و فصل مسالمت آمیز آن و سایر تحولات جاری منطقه گفتگو کردند.

رهبران حزب جوانان ملی سوریه(از احزاب معارضه داخلی سوریه ) ضمن تأکید بر نقش مهم و محوری جمهوری اسلامی ایران در منطقه، خواهان استمرار تلاش های کشورمان جهت یافتن راه حلی مناسب و خاتمه دادن به جنگ ویرانگر تروریست ها علیه ملت این کشور شدند.

به گزارش سفارت ایران در سوریه ،همچنین طرف سوری در این ملاقات، مواضع حزب متبوع خود در قبال بحران جاری، آینده گفتگوهای سوری سوری و تلاشهای احزاب مخالف دولت در داخل سوریه برای موفقیت راه حل سیاسی بحران را ارائه داد.

دو روز پیش نیز «محمود مرعی »دبیرکل هیات عمل ملی دموکراتیک(از رهبران معارضه داخلی سوریه ) به همراه خانم «میس الکریدی » معاون خود نیز در همین چارچوب و در راستای یافتن راه حلی مسالمت آمیز جهت بحران سوریه، با سفیر کشورمان در دمشق دیدار و گفتگوهایی داشتند.

انتهای پیام

کد N1078597