مقیمی خبر داد:

مهلت ثبت نام در استانها تا ساعت ۱۸و در تهران تاپایان روز تمدید شد

سیاسی

رئیس ستاد انتخابات کشور با اعلام آخرین امار ثبت نام کنندگان انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری گفت: مهلت ثبت نام در استانها تا ساعت ۱۸ و در تهران تاپایان روز تمدید شد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسین مقیمی رئیس ستاد انتخابات کشور عصر امروز در جمع خبرنگاران آخرین آمار ثبت‌نام کنندگان در انتخابات خبرگان و مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: تا ساعت ۱۵:۴۲ امروز ۷۳۱ نفر در اتخابات خبرگان ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۱۴ نفر خانم و ۷۱۹ نفر آقا هستند.

مقیمی با اشاره به انتخابات مجلس نیز گفت: تا ساعت ۱۵:۴۲ نیز ۵ هزار و ۵۷۴ نفر در انتخابات مجلس ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۴۷۵ نفر خانم هستند.

وی با اشاره به آمار ثبت‌نام‌کنندگان امروز گفت: در پنجمین روز ثبت‌نام انتخابات مجلس شورای اسلامی هزار و ۴۱۷ داوطلب ثبت‌نام کردند و در آخرین روز انتخابات خبرگان رهبری نیز تا همین لحظه ۲۳۲ نفر ثبت‌نام کرده‌اند.

رئیس ستاد انتخابات کشور در خصوص تمدید مهلت ثبت‌نام خبرگان رهبری نیز تصریح کرد: در فرمانداری‌های مراکز استانها تا ساعت ۱۸ و در تهران تا پایان روز کاندیداها می‌توانند برای ثبت‌نام مراجعه کنند.

کد N1078363