نقدی:

شبکه‌های ماهواره‌ای به دنبال فریب مردم و تسلیم‌کردن آنها به آمریکا هستند

رييس سازمان بسيج مستضعفين,سردار محمدرضا نقدي

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: هزاران شبکه ماهواره‌ای، اینترنتی و نیز شبکه‌های اجتماعی، شبانه روز فعالیت می‌کنند تا با فریب‌دادن مردم، آنها را تسلیم آمریکا کنند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار محمدرضا نقدی در مراسم افتتاح باشگاه خبرنگاران بسیج با بیان اینکه جبهه اصلی جنگ ما با استکبار، جبهه رسانه است گفت: جنگ اصلی در این میدان جریان دارد و کسانی که صدای حق و حقیقت را به مردم می‌رسانند مجاهدان فی سبیل الله هستند.

وی ادامه داد: دشمن همانطور که در جنگ سخت ابزار زیادی دارد، در جنگ نرم هم مجهز است و ما نباید در این جنگ تسلیم شویم و همانطور که در گذشته تسلیم دشمن نشدیم امروز هم بنای تسلیم نداریم و باید در میدان نبرد بردشمن پیروز شویم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه هزاران شبکه ماهواره‌ای علیه مستضعفین و ارزش‌های انقلاب اسلامی ایجاد شده است، افزود: دشمن هزاران شبکه اجتماعی و اینترنتی در اختیار دارد و هر روز با استفاده از ابداعات جدید تلاش می‌کند که ملت‌های آزاده را فریب داده و تسلیم آمریکا کند و ما یکی از اهدافمان در تشکیل باشگاه خبرنگاران بسیج، تسلیم‌نشدن در برابر این هجمه سنگین و مقابله با آن است.

وی تاکید کرد: یکی از مزیت‌ها این است که توان عظیم مردم با ما است و این ظرفیت بزرگی است؛ همانطور که در دوران دفاع مقدس این ظرفیت باعث پیروزی ما در برابر رژیم بعث شد و مردم در آن دوره با مشارکت خود باعث خلق حماسه شدند.

وی با اشاره به اینکه باشگاه خبرنگاران بسیج قدمی در راه استفاده از ظرفیت مردم علاقمند به این عرصه و بدون چشم‌داشت است، گفت: این باشگاه در آینده از همه آزادی‌خواهان در سراسر دنیا عضو گیری می‌کند تا در جبهه مردمی علیه استکبار جهانی تلاش کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تبریک راه اندازی باشگاه خبرنگاران بسیج افزود: این قدرت بزرگ را به جامعه رسانه ای تبریک می گویم و ان شالله وقتی این شبکه قوام بگیرد در هر روستای دورافتاده هم یک خبرنگار خواهیم داشت.

وی تاکید کرد: متاسفانه نه فقط امروز رسانه‌های دشمن در خارج با آرم مستکبرین علیه ارزش‌های ما کار می‌کنند بلکه در داخل کشور هم کم و بیش رسانه‌هایی به خدمت آنها درآمده‌اند و برای اهداف امریکا و بازکردن جای پای امریکا فعالیت می‌کنند.

وی ادامه داد: ما باید در برابر هجمه‌های عظیم دشمن مقابله کنیم وهمان طور که امام راحل فرمودند، بسیج یک گنج پایان‌ناپذیر ومجموعه منحصر به فردی است که باید از ظرفیتش استفاده شود.

نقدی افزود: ما امروز در آغاز راه هستیم و باید به افق‌های بلند جهانی نگاه کنیم و استفاده از آموزش‌های مجازی برای ارتقاء سطح مردمی می تواند در راه مقابله با هجمه‌های فرهنگی و دروغ پراکنی دشمن به ما کمک کند.

رئیس سازمان بسیج مستضفعین با بیان اینکه تشویق رسانه‌ها به استفاده از اخبار باشگاه به نام باشگاه خبرنگاران بسیج باعث افزایش اعتماد مردم به آنها می شود، گفت: این باشگاه متعلق به همه مردم و رسانه‌هاست.

وی در پایان اظهار کرد: دعا می‌کنم کسانی که این شبکه را پایه گذاری کردند بتوانند عزت یابند و امیدوارم این باشگاه روزی خبری زیبا را برای مردم مخابره کند که آن آزادی بیت المقدس و ظهور امام عصر است.

انتهای پیام

کد N1078313