شهادت یک فلسطینی در پی عملیات مقاومتی در قدس

فلسطين

منابع خبری گزارش دادند که دو فلسطینی در قدس دست به عملیات مقاومتی زدند که یکی از آنها به ضرب گلوله نیروهای رژیم صهیونیستی به شهادت رسید.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از شبکه العهد لبنان، نیروهای رژیم صهیونیستی به سمت یک فلسطینی به بهانه اینکه با سلاح سرد به صهیونیست‌ها در باب العامود در قدس اشغالی حمله کرده بودند، آتش گشودند.

یکی از این فلسطینی‌ها به ضرب گلوله به شهادت رسید و شخص دیگر زخمی شده است.

شبکه دو تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که سربازان رژیم صهیونیستی نیز در بین مجروحان این عملیات با سلاح سرد در قدس بوده‌اند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که پنج تن در این عملیات در باب العامود در قدس اشغالی زخمی شده‌اند.

نظامیان رژیم صهیونیستی شامگاه روز سه شنبه نیز به سمت شهروندان فلسطینی در شرق استان خان یونس واقع در جنوب نوار غزه تیراندازی کردند که طی آن 3 نفر از جمله یک دختر جوان فلسطینی زخمی شدند.

نظامیان رژیم صهیونیستی پس از حضور این دختر جوان 20 ساله فلسطینی در نزدیکی موانع مرزی شرق شهرک خزاعه در شرق خان یونس به سمت او تیراندازی کرده و او را از ناحیه شکم به شدت زخمی کردند.

نیروهای امدادرسانی بلافاصله وارد این منطقه شده و این دختر جوان را به منظور مداوا به بیمارستان انتقال دادند اما این دختر جوان در نهایت بر اثر شدت خونریزی و جراحات وارده به شهادت رسید.

با شهادت این دو جوان فلسطینی، شمار شهدای انتفاضه تا این لحظه به 131 نفر افزایش یافت. تاکنون نزدیک به 15 هزار نفر دیگر به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست زخمی یا بر اثر استننشاق گاز اشک آور دچار خفگی شده‌اند

انتهای پیام

کد N1078245