سرلشکر فیروزآبادی:مجلس آینده نمایندگانی می خواهد که توان رفع نیازهای معیشتی مردم را داشته باشند

سپاه نیوز نوشت:رئیس ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به اهمیت شرکت در انتخابات گفت: شرکت در انتخابات یک واجب انقلابی و هر رأی در انتخابات یک گلوله به دشمنان انقلاب اسلامی است.

 سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستادکل نیروهای مسلح پیرامون انتخابات و خواسته‌های مردم، گفت: امروز حساسیت‌های شهیدان در دفاع مقدس و در صحنه‌های مختلف دفاع از اسلام ناب و انقلاب بایستی توسط مردم در رأی دادن مورد توجه باشد و سفارشات حضرت امام(ره) و حضرت امام خامنه‌ای عزیز(مدظله العالی) درباره شاخص‌های کاندیداهای مطلوب انقلاب اسلامی، سرمشق مردم در رأی دادن قرار گیرد.

وی با بیان اینکه "با وجود این شاخص‌ها، توجه به شاخص‌های ویژه امروز و شرایط حساس پسابرجام و پسا توافق، نیز لازم است"، افزود: امروز خواسته اکثریت جامعه بلکه عموم مردم بهبود معیشت بوده و رواج کسب و کار از اهم مسائلی است که باید مورد توجه قرار گیرد، لذا برای مجلس آینده نمایندگانی لازم است که در این شرایط توان به حرکت درآوردن چرخ‌های اقتصاد و بهبود فضای کسب و کار را داشته باشند و بتوانند نیازهای معیشتی مردم را با اقدامات کارآمد خود برطرف کنند و کشور را از شرایط رکود بیرون آورند.

سرلشکر فیروزآبادی خاطرنشان کرد: بدیهی است نمایندگان مجلس ضمن اینکه قانون‌گذارند و باید قوانین مناسب برای این شرایط را ارائه کنند، بایستی در درک این شرایط به وزرایی کاردان و شایسته برای شکستن زنجیرهای تحریم در شرایط رکود نگاه داشته باشند.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح تصریح کرد: توجه همگان را به این مهم جلب می‌کنیم که این شاخص‌های به گونه فراجناحی، فراحزبی و خارج از منازعات سیاسی بایستی مورد نظر قرار گیرد. زیرا امروز تنها گرایشات سیاسی بدون کارآمدی، حلال مشکلات نیست.

 

1717

کد N1077968