اهمیت انتخابات مجلس دهم از نگاه کواکبیان

انتخابات مجلس دهم

دبیرکل حزب مردم سالاری گفت: در قالب شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان به یک لیست مشترک خواهیم رسید و براساس قانون کار خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مستقر در وزارت کشور، مصطفی کواکبیان پس از ثبت نام در دهمین دوره انتخابات مجلس اظهار کرد: انتخابات این دوره سه ویژگی مهم دارد. پس از فرمایش رهبری مبنی بر اینکه رای مردم حق الناس است استراتژی‌هایمان بر مبنای این فرمایش تغییر کرد. تمام دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و اجرایی می‌خواهند نشان دهند که رای مردم پاس داشته می‌شود.

وی با تاکید بر اهمیت حضور در انتخابات برای همه دستگاه‌ها، گفت: این اولین انتخاباتی است که دولت یازدهم مجری آن است و امیدواریم که از خود ثمره خوبی برجای بگذارد.

کواکبیان گفت: سومین نکته این است که انتخابات پیش رو اولین انتخاباتی است که پس از به نتیجه رسیدن برجام برگزار می‌شود. حضور گسترده مردم در انتخابات سال 92 قدرتهای مذاکره کننده را پای میز مذاکره آورد. انتخابات پیام خوبی برای مذاکره کنندگان است و به دیپلماسی ما در منطقه کمک می کند.

وی در پایان گفت: من با افتخار اعلام می‌کنم که از اصلاحات می‌آیم؛ اصلاحات اقتدارگرایانه معتدل که در داخل نظام است. در قالب شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان به یک لیست مشترک خواهیم رسید و براساس قانون کار خواهیم کرد.

انتهای پیام

کد N1076740