فلاحیان:

بی تفاوتی در انتخابات خطرناک است

انتخابات,انتخابات مجلس دهم,انتخابات مجلس خبرگان پنجم

وزیر پیشین اطلاعات گفت: باید همه اقشار در انتخابات فعال باشند و بی تفاوتی در انتخابات خطرناک است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، حجت‌الاسلام والمسلمین علی فلاحیان پس از نام نویسی دو مجلس خبرگان و شورای اسلامی اظهار کرد: توفیق پیدا کرده ام تا به عنوان کاندیدای نمایندگی مجلس شورای اسلامی از تهران و خبرگان رهبری از خوزستان ثبت نام کنم. امیدواریم در این انتخابات بتوانیم تا آنجایی که برعهده ماست موفق باشیم و انتخاباتی پرشور برگزار کنیم؛ چرا که حضور در انتخابات نماد حکومت اسلامی ماست.

وی ادامه داد: ما به عنوان داوطلبین نمایندگی و اصحاب رسانه به عنوان کسانی که افکار عمومی در دست دارند مسوولیت سنگینی بر عهده داریم. ما در پیچ های خطرناکی بوده و هستیم. هم مشکلات سیاسی و هم مشکلات اقتصادی فراوانی در کشور و منطقه وجود دارد که آنها حل شده و حل خواهد شد.

این فعال سیاسی همچنین گفت: نیازمند آن هستیم که همه اقشار و کسانی که بر افکار عمومی نفوذ دارند در این دوران فعال شوند هم در معرفی نامزدهای اصلح و هم در تشویق مردم برای برگزاری انتخاباتی مردمی باید فعال باشند. انتخابات یک تکلیف است. اساس نظام و حکومت ما بر پایه قانون است. هر کسی که در انتخابات شرکت می کند تعلق خاطرش را به نظام نشان می دهد. بی تفاوتی کار خطرناکی است. ارباب رسانه را باید بی تفاوتی را از بین ببرند.

انتهای پیام

کد N1076695

خواندنی از سراسر وب