"مادر شهید" قنطار: پسرم خودش را وقف فلسطین کرد

حزب‌الله

"مادر" سمیر قنطار ، فرمانده شهید حزب‌الله لبنان در مصاحبه‌ای اعلام کرد پسرم از محبان فلسطین بود و از سنین نوجوانی زندگیش را فدای فلسطین کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، "هندومه وشاح" ملقب به "ام جبر"، مادر خوانده سمیر قنطار، قدیمی‌ترین اسیر زندان‌های رژیم صهیونیستی در مصاحبه با شبکه "العهد" درباره پسرش گفت: می‌دانستم که پایان راهی که سمیر انتخاب کرده شهادت است او یکی از افرادی بود که هرگز مواضعشان را تغییر نمی‌دهند. خبر شهادت وی فاجعه‌ای بزرگ برای همه به ویژه کسانی است که وی را می‌شناسند.

وی که در اصل مادر هم بندی سمیر قنطار است و به خاطر ملاقات‌های مکرر با وی در دوران اسارت به مادرش معروف شده ادامه داد: سمیر انسانی مبارز بود که از 16 سالگی زندگی‌اش را در راه فلسطین فدا کرد.

مادر این شهید والامقام در ادامه گفت: قبل از شهادت سمیر سه روز متوالی خواب او را می‌دیدم و در نگرانی به سر می‌بردم که خبر شهادتش را برایم آوردند. او همواره می‌گفت که "از فلسطین خارج شده‌ام تا دوباره به آن بازگردم".

مادر خوانده سمیر قنطار همچنین به دوران اسارت وی در زندان‌های رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: در ملاقات‌هایی که در این دوران با وی داشتم او همواره ظاهری مرتب و روحیه‌ای عالی داشت.

سمیر قنطار اخیرا در حملات جنگنده‌های صهیونیستی در ریف دمشق کشته شد.

علاوه بر این تظاهرات و تجمعاتی در نواحی مختلف فلسطین در محکومیت ترور قنطار برگزار شد.

انتهای پیام

کد N1076544