هراس صهیونیستها از سخنرانی نصرالله؛

«سید حسن نصرالله» تهدیدات خود علیه اسرائیل را عملی می‌کند

سیاسی

اظهارات شب گذشته دبیر کل حزب الله لبنان بازتاب گسترده ای در رسانه های رژیم صهیونیستی به همراه داشت که نشان از واهمه این رژیم دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان شب گذشته در پی شهادت سمیر قنطار به سخنرانی پرداخت. وی در سخنان خود، حمله تروریستی به دمشق و شهادت سمیر قنطار توسط رژیم صهیونیستی را محکوم و اعلام کرد این رژیم مسئول مستقیم چنین اقدام جنایتکارانه ای است.

سید حسن نصرالله در سخنرانی دیشب تاکید کرده بود که به دوست و دشمن می گوئیم که به اقدام اسرائیل در ترور قنطار در هر زمان و مکانی واکنش نشان خواهیم داد و این حق ماست. وی در ادامه تصریح کرد: پرچم فلسطین و مقاومت، هر اندازه عملیات قتل و ترور و اسارت ادامه داشته باشد هرگز به پایان کشیده نمی شود.

وی خطاب به رژیم صهیونیستی گفت: زمانی که تجاوز می‌کنی هرچه باشد و در هرکجا که باشد و در هر زمان که بخواهد باشد مقاومت حق پاسخ را خواهد داشت به هر صورت و در هر کجا و در هر زمان؛ پیام امروز من از امروز تا برای همیشه و برای هر یک از اعضای حزب‌الله که شهید می‌شوند، می‌گویم ما مسئولیت آن را فقط متوجه اسرائیل می‌دانیم و اعلام می‌کنیم که حق پاسخ را برای مکان و زمان و شیوه‌ای که خود صلاح می‌دانیم محفوظ می‌دانیم این حق ماست و به حول قوه الهی و توفیقی که خداوند در این راه به ما ارزانی می‌دارد استفاده خواهیم کرد.

اظهارات دبیر کل حزب الله لبنان بازتاب گسترده ای در رسانه های رژیم صهیونیستی داشته است و مقامات این رژیم را به واهمه انداخته است. «رون بن یشای» تحلیلگر نظامی روزنامه یدیعوت آحارونت در این باره اعلام کرد: اگر حوادث طبق قوانین معمول طی ۲ سال گذشته پیش رود، انتقام حزب الله از ترور سمیر قنطار تنها در گروی زمان خواهد بود.

هاآرتص دیگر روزنامه صهیونیستی نیز در این باره نوشت: هر بار که سید حسن نصرالله اسرائیل را تهدید کرده است به وعده خود عمل کرده و تهدیداتش را اجرایی کرده است.

شبکه ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز به نقل از منابع امنیتی این رژیم اعلام کرد که حزب الله لبنان طی روزهای آتی نسبت به ترور سمیر قنطار واکنش نشان خواهد داد.

کد N1076485