پیام سردار نقدی به مناسبت شهادت سمیر قنطار؛

خون‌های پاک رویش های بیشتری را در اردوگاه جهاد به دنبال دارد

سیاسی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: صهیونیست ها و دول غربی پشتیبان آنان از راز و رمز شهادت بی خبرند، به خیال خام خود تصور می کنند با این جنایت ها می توانند مسیر جهاد و پیروزی حزب الله را سد کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرتیپ بسیجی محمد رضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین پیام تبریک و تسلیتی به مناسبت شهادت سمیر قنطار صادر کرد.

متن پیام در ادامه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

محضر مبارک برادر مجاهد حجت الاسلام سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان

سلام علیکم

شهادت مجاهد خستگی ناپذیر، آزاده عظیم الشأن و عمید الاسرا سمیر قنطار را به شما و حزب الله قهرمان و عموم مجاهدان جبهه های مقاومت علیه استکبار، تبریک و تسلیت عرض می کنم.

شهادت حق مسلم این مجاهد بزرگ بود؛ مرگ در بستر شایسته برادر سمیر با آن اخلاص مثال زدنی و با آن سابقه طولانی جهاد نبود.

صهیونیست ها و دول غربی پشتیبان آنان از راز و رمز شهادت بی خبرند، به خیال خام خود تصور می کنند با این جنایت ها می توانند مسیر جهاد و پیروزی حزب الله را سد کنند.

بدون شک این خون های پاک رویش های بیشتری را در اردوگاه جهاد با آمریکا و صهیونیزم به دنبال خواهد داشت و انتفاضه مقدس را شکوفاتر خواهد کرد و بزرگترین دستاورد این مظلومیت، بیداری ملت ها و روسوایی و انزوای بیشتر سازمان های بین المللی ساخته و پرداخته استکبار و انزوای سازمان های ضد حقوق بشر، مانند سازمان ملل، در میان مردم جهان است.

از خداوند متعال می خواهم آزادی قدس شریف و سقوط استکبار را که تنها خونبهای شهدای ماست، با بیداری هر چه بیشتر امت اسلام تسریع فرماید و آن برادر عزیز را که نور چشم مجاهدان و آزادگان جهان اسلام هستید در سلامت و عزت بدارد.

برادر شما محمد رضا نقدی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین

کد N1076423