گزارش خبری مهر؛

شهرری آماده استقبال از رییس جمهور

سیاسی

شهرری-مردم و مسئولان شهرستان ری، خود را آماده استقبال از رییس جمهور کرده اند و امید دارند در این سفر برخی مشکلات منطقه مرتفع شود.

خبرگزاری مهر-گروه استان ها: رییس جمهور در سومین مرحله از سفر به شهرستان های استان تهران، میهمان مردم مؤمن، انقلابی و متدین شهرستان ری است.

شهرستان ری را باید یکی از قطب‌های اصلی اقتصادی، فرهنگی و به‌ویژه مذهبی استان تهران دانست که نقش مهمی را در بالندگی و توسعه این استان ایفا می‌کند.

چشم‌انتظاری مردم شهرستان ری برای باز شدن گره مشکلات

رییس‌جمهور در دو سفر گذشته خود به شهرستان‌های استان تهران، در غرب این استان حاضر شد و به برخی مشکلات و دغدغه‌های مردم رسیدگی کرد.

حضور اختصاصی رییس‌جمهور در شهرستان ری و در قالب یک سفر استانی، نشان‌دهنده جایگاه ویژه این منطقه است و مردم این خطه امیدوارند با سفر رییس دولت تدبیر و امید، گره مشکلات آنان باز شود.

مردم و مسئولان شهرستان ری، طی روزهای اخیر خود را آماده استقبال از رییس‌جمهور کرده‌اند و امید دارند در این سفر برخی مشکلات منطقه مرتفع شود.

برنامه سفر رییس‌جمهور به شهرری

رییس‌جمهور در سفر به شهرستان ری علاوه بر زیارت بارگاه ملکوتی حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، با آیت‌الله ری‌شهری دیدار و در مصلای شهرستان ری برای مردم این منطقه سخنرانی خواهد کرد.

بازدید از برخی پروژه‌ها و طرح‌های عمرانی و افتتاح چندین پروژه به پایان رسیده و بررسی مشکلات و مطالبات مردم شهرری از دیگر برنامه‌های سفر رییس‌جمهور به منطقه است.

سید حسین هاشمی استاندار تهران چهارشنبه گذشته  و در جمع خبرنگاران با اشاره به سفر رییس‌جمهور به شهرری اظهار داشت: این سفر برکات و دستاوردهایی را به همراه خواهد داشت.

استاندار تهران اضافه کرد: پیشنهاد‌هایی برای این سفر ارائه‌شده است و تلاش داریم تا دو برنامه افتتاح را در برنامه سفر رییس‌جمهور قرار دهیم که امیدواریم مورد تأیید دفتر رییس‌جمهور قرار گیرد.

وی عنوان کرد: آبیاری تحت‌فشار به مساحت هزار هکتار و تصفیه‌خانه انتقال آب سد ماملو در جنوب شرق استان تهران ازجمله پروژه‌هایی است که پیشنهاد افتتاح آن در سفر رییس‌جمهور داده‌شده است.

برگزاری جلسات هماهنگی ویژه سفر رییس‌جمهور به شهرری

بنرهای مختلفی برای دعوت از مردم، اقشار و گروه‌های مختلف برای استقبال از رییس‌جمهور نصب‌شده و چهره شهرری حال و هوای دیگری دارد.

همچنین جلسات و نشست‌های هماهنگی ویژه سفر رییس‌جمهور با حضور مسئولان ارشد شهرستان ری ازجمله هدایت الله جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه ری برگزار و تمهیدات لازم برای استقبال از رییس‌جمهور پیش بینی شده است.

حسین عبداللهی یکی از شهروندان شهرستانی ری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: امیدوارم سفر رییس‌جمهور به شهرستان ری که به‌صورت اختصاصی و ویژه انجام می‌شود، برکات و دستاوردهای بزرگی برای توسعه و آبادانی منطقه داشته باشد.

سفر رییس‌جمهور می‌تواند گره ای از مشکلات مردم را باز کند

وی افزود: شهرری علیرغم داشتن قابلیت‌ها و پتانسیل‌های گوناگون در زمینه‌ها و حوزه‌های مختلف، با مشکلات متعددی روبرو است که سفر رییس‌جمهور می‌تواند در حل این معضلات مؤثر باشد.

عبداللهی ادامه داد: استقلال اداری شهرری، ایجاد اشتغال برای جوانان، توجه ویژه به فعالان صنعتی، ارتقای سرانه بهداشتی و درمانی و آموزشی، ازجمله مطالبات مردم شهرستان ری است که امیدوارم در این سفر برای این موضوعات تصمیم‌گیری شود.

مردم شهرری به‌صورت شایسته از رییس‌جمهور استقبال می‌کنند

هدایت الله جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری نیز در این زمینه اظهار داشت: رییس‌جمهور در مراحل قبلی سفر به استان تهران، چندین شهرستان را به‌عنوان مقصد تعیین می‌کردند اما سفر اختصاصی و ویژه به شهرستان ری را باید به فال نیک گرفت.

وی افزود:  با توجه به نگاه ویژه رییس‌جمهور به شهرری، مردم این منطقه نیز استقبال پرشور و شایسته‌ای را از رییس‌جمهور خواهند کرد.

جمالی پور ادامه داد: سفر رییس‌جمهور به شهرستان ری بسیار مهم و قابل‌توجه است و امیدواریم این سفر، زمینه حل بخش عمده‌ای از مشکلات شهرستان ری را فراهم آورد.

وی اضافه کرد: تصمیماتی برای ارتقا و حل مشکلات شهرستان ری گرفته‌شده که در جریان سفر رییس‌جمهور اعلام خواهد شد.

کد N1075932