در حال به روز رسانی؛

سخنرانی سید حسن نصرالله آغاز شد

سیاسی

دبیرکل حزب الله لبنان سخنرانی خود را پیرامون تحولات اخیر سوریه و شهادت سردار مقاومت در حمله صهیونیستها به دمشق، آغاز کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان طی سخنانی به تشریح مواضع مقاومت اسلامی در قبال جنایات اخیر صهیونیست ها پرداخت.

سخنان دبیرکل حزب الله به مناسبت شهادت امیر اسرای مقاومت، شهید سمیر قنطار آغاز شد.

سید حسن نصرالله در آغاز سخنان خود، ولادت دو پیامبر بزرگ الهی، حضرت مسیح (ع) و حضرت محمد (ص) را به مسیحیان و مسلمانان جهان تبریک گفت و از خداوند خواست که به برکت این دو رسول محبت و انسانیت، دل های بشریت را به صلح و آرامش برساند.

دبیرکل حزب الله سپس با تسلیت به مناسبت درگذشت شیخ محمد خاتون که شب گذشته رحلت کرد، برای او رحمت و غفران الهی طلب کرد.

وی یادآور شد: پیش از پرداختن به موضوع مهم این روزها، جنایت کشتار صدها تن از شیعیان نیجریه از جمله نزدیکان شیخ ابراهیم زکزاکی را به شدت محکوم کرد و از دولت نیجریه خواست که عاملان این جنایت را به مجازات برساند.

سید حسن نصرالله در ادامه به موضوع مهم اخیر یعنی هدف قرار گرفتن امیر اسرای مقاومت و شهادت وی پرداخت و گفت: شکی نیست که دشمن صهیونیست این عملیات را انجام داد و با هدف قرار دادن یک آپارتمان در جرمانای دمشق، سمیر قنطار را به همراه شماری دیگر از رزمندگان و غیرنظامیان به شهادت رساند و تبلیغ مأیوسانه برخی از رسانه ها در خصوص انجام این عملیات توسط برخی از گروه های معارض و تروریست در سوریه را بی ارزش و فاقد اعتبار دانست.

رهبر مقاومت اسلامی تاکید کرد: بدین ترتیب ما مسئولیت این جنایت را به طور کامل بر عهده دشمن صهیونیست می دانیم و این را صریحا اعلام می کنیم.

ادامه دارد

کد N1075765