۰
امیر پوردستان در جشنواره ایده‌پردازی نزاجا:

متناسب با تهدیدات، ظرفیتهای خود را ارتقاء می‌دهیم

  • ۸بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: ما متناسب با تهدیدات، ظرفیتهای خود را ارتقاء می‌دهیم و ارتش با ایجاد توان دفاعی مانع هرگونه نفوذ می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در اولین جشنواره ایده‌پردازی این نیرو طی سخنانی اظهارداشت: ایده‌پردازی نگاه دقیق به تمام امور است و نیاز را قبل از وقوع شناسایی کرده و راه‌حل آن را پیدا می‌کند.

وی افزود: برای مقابله با تهدیدات در همه حوزه‌ها باید ایده‌پردازان با جدیت پشتیبانی و حمایت شوند، ایده‌پردازی تبیین نقشه راه برای صنعت دفاعی است.

سرتیپ پوردستان با بیان اینکه ایده پردازی منطبق بر تدبیر مقام معظم رهبری است، گفت: ما برای اینکه غافلگیر نشویم و متناسب با تهدیدات، ظرفیت‌های دفاعی و تهاجمی خود را بالا ببریم از ایده‌پردازان استفاده می‌کنیم؛ ایده‌پردازی در نیروی زمینی از چند ماه پیش آغاز شده و تاکنون حدود ۱۳۰۰ ایده حاصل و ارزیابی شده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: تحریم‌ها شاید در نگاه اول کراهت‌آمیز باشد اما برکات زیادی دارد و ما نواقص خود را متوجه می‌شویم و در داخل آن را برطرف می‌کنیم.

امیر سرتیپ پوردستان در بخش دیگری از سخنانش اظهارداشت: بازدارندگی در برابر دشمن با آمادگی نیروهای مسلح بوجود می‌آید و در این صورت دشمن جرأت حمله به کشور را ندارد.

وی افزود: دشمنان انقلاب از ابتدا به فکر براندازی بودند اما با آمادگی نیروهای مسلح شکست خوردند و پیروزی انقلاب در سال ۵۷ آمریکا را کیش و مات کرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه آمریکا تهدیدات خود را فاز به فاز علیه انقلاب اجرا کرده است، گفت: مقصد آمریکایی‌ها از ورود به جنوب غرب آسیا، افغانستان و عراق نبود و مشخصاً برای ایران آمدند اما با آمادگی نیروهای مسلح ما موفق نشدند و آنها بعد از شکست از راهبرد مذهب علیه مذهب استفاده کردند که داعش زائده این راهبرد است.

وی در پایان گفت: ما متناسب با تهدیدات، ظرفیت های خود را ارتقاء می‌دهیم و ارتش با ایجاد توان دفاعی مانع هرگونه نفوذ می‌شود.

در پایان این مراسم از ۳ جلد کتب الگوی فرماندهی مطلوب، تاریخچه یگانها، مجموعه‌ای از دیده‌ها در نزاجا رونمایی شد.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.