دامادی در نطق میان دستور:

با کنار گذاشتن نمایش‌های سیاسی به سمت تحول‌گرایی برویم

مجلس شوراي اسلامي

یک عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان مجلس گفت: باید نمایش‌های سیاسی را کنار گذاشته و به سمت تحول‌گرایی برویم و بدانیم جامعه تشنه تحول رفتاری مدیرانش است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمد دامادی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس ضمن تبریک آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج)، اظهار کرد: آرزومند روزی هستیم که در آن نطق و تذکر نمایندگان در خانه ملت از سوی همه مجریان نه به خاطر شخص نماینده بلکه به خاطر مردمی که اقتصاد فلج شده رنج زندگی را در سینه‌هایشان نشانده محقق شود و نه در شعار که در میدان عمل عیار حقیقی خود را نشان دهیم.

وی تصریح کرد: نمایش‌های سیاسی که روح مردم را آزرده کنار بگذاریم و به سمت تحول‌گرایی برویم و بدانیم جامعه تشنه تحول رفتاری مدیرانش است. لذا منیت را کنار گذاشته و به صدای مردم گوش دهیم.

نماینده مردم ساری در مجلس با مورد خطاب قرار دادن وزیر آموزش و پرورش نیز اظهار کرد: مطالبات فرهنگیان بازنشسته چه زمانی قرار است پرداخت شود؟ وقتی بدانیم برای بازنشستگی یک معلم در این سرزمین چنین دوران پرمکافاتی در افقش می‌بینیم باید انتظار رشد شغل‌های واسطه‌ای که فلج‌کننده اقتصاد است را داشته باشیم.

این نماینده مجلس افزود: چرا مشکل مربیان پیش دبستانی در همه جا برطرف شده به جز مازندران؟ آیا انتظار اجرای قانون از مجریان و دست اندرکاران انتظاری حداقلی نیست؟

دامادی در ادامه بیان کرد: از وزیر دفاع نسبت به درخواست جابجایی پادگان ارتش در ساری تشکر می‌کنم و از وزیر کشور می‌خواهم اکنون که مدیران شهری در ساری در حال اجرای پروژه بوستان ولایت در مکان پادگان سابق هستند، نسبت به اختصاص بودجه مناسب و درخور این پروژه ماندگار اقدامات لازم را انجام دهند.

نماینده مردم ساری در مجلس همچنین از وزیر بهداشت درخواست کرد تا نسبت به اجرای سریع‌تر بیمارستان تخصصی در ساری اقدام کند.

وی در پایان با اشاره به مشکل بازنشستگان، اظهار کرد: لازم است افزایش حقوق بازنشستگان متناسب با نرخ تورم در نظر گرفته شده و به وضعیت بازنشستگان فولاد هم رسیدگی شود.

انتهای پیام

کد N1075081