۰

سخنگوی وزارت خارجه: ترور سمیر قنطار جدیدترین نمونه تروریسم دولتی است

  • ۱۶بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران ترور سمیر قنطار را جدیدترین نمونه تروریسم دولتی سازمان یافته و نهادینه رژیم صهیونیستی خواند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، جابر انصاری، سخنگو و رییس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌یی وزارت امور خارجه، ترور سمیر قنطار «نماد مقاومت در برابر اشغال و تجاوز رژیم صهیونیستی» که پس از نزدیک به سه دهه اسارت، چند سال قبل در عملیات مبادله اسرا با حزب الله لبنان آزاد شده بود؛ را به خانواده و هم‌رزمان این شهید سرافراز، مقاومت لبنان و فلسطین و ملت و دولت لبنان تسلیت گفت.

سخنگوی وزارت امور خارجه ترور قنطار در بمباران جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در حومه دمشق را مصداق آشکار نقض حاکمیت ملی و تمامیت ارضی یک دولت مستقل عضو سازمان ملل متحد و جدیدترین نمونه تروریسم دولتی سازمان یافته و نهادینه رژیم صهیونیستی دانسته و آن را به شدت محکوم کرد.

او با تاکید بر اینکه این گونه اقدامات رژیم صهیونیستی که به یک رویه ثابت و مستمر تبدیل شده، خطرناک‌ترین شکل تروریسم دولتی است؛ از سازمان‌های بین‌المللی و دولت‌های جهان خواست این اقدامات تروریستی و تجاوزکارانه را محکوم کرده و اجازه ندهند عزم جامعه جهانی برای مقابله با تروریسم، تحت تاثیر اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی تضعیف شود.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.