معاون هماهنگ‌کننده نهاجا:

دشمن سرمایه‌گذاری‌های کلانی در زمینه جاسوسی کرده است

سیاسی

امیر خلبان عزیز نصیرزاده گفت: امروزه دشمن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سرمایه‌گذاری‌های کلانی در زمینه جاسوسی کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر خلبان عزیز نصیرزاده معاون هماهنگ‌کننده نیروی هوایی ارتش در مراسم مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان وظیفه فرماندهی آموزش‌های هوایی شهید خضرایی که با حضور امیر خلبان حسینی نیک فرمانده، حجت‌الاسلام سیدیان رئیس عقیدتی سیاسی و دیگر فرماندهان و مسئولان یگان شهید خضرایی برگزار شد، از زحمات فرماندهان مرکز آموزش وظیفه این یگان تقدیر کرد و گفت: انتظار از دانشجویان این است که پس از پایان این دوره، آموزش‌های ارائه شده را به صورت عملی در یگان‌های نظامی که ادامه دوره خدمت مقدس سربازی را در آن خواهند گذراند به بهترین شکل اجرا کنند.

وی افزود: رعایت انضباط، اخلاق و مسائل امنیتی از سوی هر فرد نظام الزامی است و شما عزیزان نیز می‌بایست به بهترین شکل این موارد را رعایت کنید.

معاون هماهنگ‌کننده نهاجا با اشاره به اهمیت حفاظت اطلاعات برای کشور، اظهار داشت: امروزه دشمن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سرمایه‌گذاری‌های کلانی در زمینه جاسوسی کرده و در این شرایط رعایت دقیق مسائل امنیتی بسیار جدی تر است.

پس از اخذ سردوشی و قرائت سوگندنامه، دانشجویان از مقابل جایگاه رژه رفتند.

 

کد N1073530