تذکر نماینده تنکابن در مورد تامین فوق‌العاده مرزی شهرستان‌های مرزنشین

نماینده تنکابن درمجلس در تذکری خواستار جلوگیری از پرداخت‌های سلیقه‌ای در شهرستان مرزی تنکابن و رامسر که اعتراض حقوق‌بگیران را در پی داشته، شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمدباقر شریعت نژاد در تذکر شفاهی خود در جلسه امروز مجلس خطاب به رئیس جمهور اظهار کرد:‌ لازم است در خصوص تامین فوق‌العاده مرزی برای همه مشمولان آن اقدامات لازم صورت گیرد و از پرداخت‌های سلیقه‌ای که موجب اعتراض عمده حقوق بگیران در شهرستانهای مرزی تنکابن، رامسر و عباس آباد جلوگیری به عمل بیاید.

وی همچنین در تذکری به رئیس جمهور خواستارتسریع در اجرای پروژه‌های سفر هیات دولت به استان شد.

نماینده مردم تنکابن در مجلس در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی اظهار کرد: درباره‌ی اعمال قانون تسری فوق‌العاده پرداخت دامپزشکان که در مقایسه با پزشکان عمومی محروم مانده‌اند لازم است اقدامات لازم انجام شود.

شریعت نژاد همچنین به وزیر کشور تذکر داد و افزود: با وجود تذکرات متعدد متاسفانه هیچ اقدامی در خصوص جلوگیری از ریزش پل‌های درحال تخریب انجام نشده است.

وی در تذکری به روسای سه قوه نیز گفت: جلوگیری از فشار مضاعف سازمان بازرسی استان مازندران آن هم در آستانه انتخابات که مورد اعتراض شوراهای اسلامی شهر و روستا است از مواردی می‌باشد که باید هر چه سریعتر رسیدگی شود.

وی در پایان در تذکری به وزیر نیرو اظهارکرد: ضروری است دراحداث پست 63 شهرستان عباس آباد که موجب تقویت ولتاژ منطقه می‌شود اقدامات لازم صورت گیرد.

انتهای پیام

کد N1073469