رئوفیان:

لغو پی ام دی پیروزی برای ملت ایران است

دبیر کل حزب اسلامی ایران زمین تصریح کرد: مختومه شدن پرونده پی ام دی ایران و خارج شدن آن برای همیشه از دستورکارشورای حکام، موفقیت بزرگی برای دولت وملت و مایه افتخار و یک پیروزی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ابوالقاسم رئوفیان در پنجمین جلسه شورای مرکزی حزب اسلامی ایران زمین با بیان اینکه مختومه شدن پرونده پی ام دی ایران وخارج شدن آن برای همیشه از دستورکارشورای حکام، برنامه جامع اقدام مشترک و لغو 12قطعنامه شورا علیه ایران که بسیارهم سنگین بود، موفقیت های بزرگی برای دولت وملت و مایه افتخار و یک پیروزی است، اظهارکرد : همچنین از نتایج مذاکرات دستیابی به غنی سازی20 درصد و ساخت هزاران سانتریفیوژ بود که درطول سال ها تلاش ومطالعه بدست آمد، اما هیچگاه نباید این موفقیت‌ها را نقطه عطفی در روش برخورد خود با آمریکا بدانیم.

دبیر کل حزب اسلامی ایران زمین با تاکید بر اینکه برخورد ما با آمریکا همچنان برخورد با کشوری‌است که دنبال سلطه طلبی است، تصریح کرد:آمریکا همچنان با حفظ روحیه استکباری و برتری جویی می خواهد با ما روابط برقرارکند و ما نیزمادامی که آمریکا روحیه استکباری داشته باشد ، روحیه آمریکاستیزی خود را در برابراو حفظ خواهیم کرد وهرگاه روحیه استکباری خود را در برابرملت بزرگ ایران کنارگذاشت ما نیز با آنها رفتاری براساس احترام متقابل خواهیم داشت.

وی با اشاره به اینکه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران برقراری رابطه باهمه کشورها براساس احترام متقابل به جز رژیم صهیونیستی است ، افزود:برقراری رابطه ما با آمریکا به تغییر روش آمریکا درقبال ایران بازمی گردد.

رئوفیان همچنین به در پیش رو بودن انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت : اینکه برخی داوطلبان ردصلاحیت شده ازسوی شورای نگهبان ازالآن دراین اندیشه باشند که با علم به ردصلاحیتمان ازسوی شورای نگهبان ،برای انتخابات ثبت نام می کنیم و بعد از ردصلاحیت علیه شورای نگهبان چنین وچنان خواهیم کرد، این رفتار برخلاف امنیت ومصالح کشوراست.

وی تصریح کرد: شورای نگهبان راکه یک نهاد قانونی است نباید به هیچ وجه تضعیف نمود، بنابراین نامزدها درصورت ردصلاحیت اعتراض خود را در قالب تجدید نظر خواهی ازمجاری قانونی و درخواست بررسی مجدد تعقیب نمایند.

انتهای پیام

کد N1073377