انتصاب اعضای جدید هیأت مدیره اتحادیه موسسات قرآنی

قرآن کريم

در هفتمین مجمع عمومی عادی اتحادیه مؤسسات قرآنی کشور حجت‌الاسلام «سیدحسین کوششی» مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی ابقا و اعضای جدید هیأت مدیره معرفی شدند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، هفتمین مجمع عمومی عادی اتحادیه مؤسسات قرآنی مردمی کشور با حضور 154 نفر برگزار شد.

براساس آرای مأخوذه به ترتیب مرتضی طلایی به‌عنوان رئیس هیأت مدیره با بالاترین رأی، حجج‌اسلام سیدحسین کوششی، مهدی امیدیان، محمدرضا پوینده، مهدی نادی، میثم طاهرآبادی، فاطمه حسینی، حسین خاکساری‌هرندی، صفا رنجبر، علیرضا احمدی و محمدعلی مشهدی به عنوان اعضای اصلی و حجج‌اسلام احسان‌الله برزگر پیشه، محمدحسین شایق، داوود محمودی عبدالرضا بروسان و معصومه وجدانی به‌عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

همچنین محمدعلی حسنی، انسیه سالم و محمد پیلان‌نژاد به‌عنوان بازرسان اصلی و حبیب‌الله شکری و فریدون باقری به‌عنوان بازرسان علی‌البدل به مدت دو سال انتخاب شدند.

حجت‌الاسلام سیدحسین کوششی مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی مردمی کشور با اشاره به اینکه هفتمین مجمع عمومی عادی اتحادیه، 26 آذرماه در مشهد مقدس برگزار شد، گفت: تعداد قابل‌توجهی از اعضا در این مجمع حضور داشتند که حضور افراد برای نخستین بار بی‌نظیر بوده است.

وی با اشاره به اینکه انتخابات با موفقیت انجام شد، ادامه داد: از تعداد 164 نفر براساس سهمیه‌هایی که برابر آئین‌نامه به استان‌ها داده شده‌، 154 نفر در مجمع حضور یافتند و 10 نفر به‌دلیل مشکلات ایاب و ذهاب نتوانستند حضور پیدا کنند.

کوششی افزود: از این تعداد، 54 نفر کاندیدا بودند که پس از برپایی انتخابات و شمارش آرای مأخوذه 11 نفر به عنوان اعضای اصلی هیأت مدیره، پنج نفر به عنوان اعضای علی‌البدل و سه نفر به عنوان بازرسان اصلی و دو نفر به عنوان بازرسان علی‌البدل انتخاب شدند.

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی با اشاره به اینکه مشارکت قابل توجهی از سوی استان‌ها در هفتمین مجمع عمومی عادی اتحادیه انجام گرفت، تصریح کرد: ترکیب خوبی از اعضا به عنوان هیأت مدیره انتخاب شدند که توانمند هستند و امید است در این دوره که به مدت دو سال است، بتوانند با هم فکری، همراهی و همیاری نتیجه‌های خوبی را برای مؤسسات و اتحادیه‌ها داشته باشند.

انتهای پیام

کد N1073318