هادی خامنه‌ای:

مردم کسانی را انتخاب کنند که برای خود و خانواده‌شان کیسه ندوخته باشند

مجمع نيروهاي خط امام,انتخابات مجلس دهم

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام گفت: زمان انتخابات برای عده‌ای بهترین فرصت است تا مردم را فریب دهند، اما مردم باید مراقب باشند کسانی را انتخاب کنند که برای خود و خانواده‌شان کیسه ندوخته باشند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدهادی خامنه‌ای در جمع دانشجویان و جوانان استان مازندران، گفت: تفکر و اندیشه ما را کنار هم جمع کرده است و بی تاثیرترین عامل برای ما، مسائل مالی و کسب قدرت است.

وی با بیان اینکه هدف اصلی فعالیت سیاسی آگاهی‌بخشی به جامعه است، اظهار کرد: اساس بدبختی‌ها، جهل و نادانی است و ناآشنایی مردم به حقوق اساسی، مدنی و... است که باعث فریب‌خوردن آنها می‌شود.

خامنه‌ای ادامه داد: در زمان انتخابات شرایط به گونه‌ای است که به نظر می‌رسد مردم افسون شده‌اند و این شرایط برای عده‌ای بهترین فرصت است که مردم را فریب دهند اما مردم باید بدانند چه کسانی را با چه دلایلی به مجلس می‌فرستند.

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام با بیان اینکه مردم باید به توانمندی‌ کاندیداها برای فعالیت در مجلس توجه کنند، نه به وابستگی‌های سیاسی آنها، گفت: مردم کسانی را انتخاب کنند که برای خود و خانواده‌شان کیسه ندوخته باشند، و معتدل و میانه‌رو باشند.

وی با اشاره به ویژگی‌های حزب و فعالیت‌های حزبی اظهار کرد: حزب، ساختار و الزاماتی دارد و کسی که می‌خواهد در حزب کار کند باید به وظایف، تکالیف و مسئولیت‌هایش آشنا باشد و البته حزبی که مجلسی را به عهده می‌گیرد نیز باید در برابر خراب‌کاری‌های آن مجلس پاسخگو باشد.

وی ادامه داد: صرف گفتن اینکه ما خودمان هم انتقاد داریم، دردی را دوا نمی‌کند. احزاب دوگانه امریکا، حزب کمونیست چین و... نیز تمام مسئولیت‌های مجالس قانون‌گذاری تحت‌ کنترل خود را می‌پذیرفتند.

خامنه‌ای همچنین با انتقاد از بی‌اخلاقی‌های رایج در مسائل سیاسی اظهار کرد: کسانی که در سیاست دروغگو و بی‌انصاف هستند، دین‌شان هم همان است و امروز دین برخی، دینارهای آنهاست.

انتهای پیام

کد N1072613