بیادی در گفتگو با مهر:

جبهه ایستادگی با ائتلاف‌های حول محور آیت‌الله موحدی همکاری می‌کند

سیاسی

سخنگوی جبهه ایستادگی،با اشاره به شکل‌گیری ائتلاف‌های انتخاباتی گفت: ما با هر تشکل و مجموعه ای که حول محور آیت‌الله موحدی کرمانی باشد، حاضر به هر نوع همکاری هستیم و آنچه برای ما مهم است، نظر ایشان است.

حسن بیادی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به جلسه روز گذشته این تشکل سیاسی اظهار داشت: با توجه به انتصاب حجت الاسلام حبیبی به عنوان مشاور و رئیس حوزه دبیرکل جامعه روحانیت مبارز، این انتصاب به ایشان تبریک گفته شد و قرار شد، از طریق وی جلساتی با آیت الله موحدی کرمانی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز داشته باشیم.

وی افزود: در این جلسه از تصمیم حضرات آیات که برای تصمیم سازی و هماهنگی شورای هماهنگی جبهه اصولگرایی اتخاذ شده، به ویژه از حضرت آیت الله موحدی کرمانی تشکر شد.

سخنگوی جبهه ایستادگی با اشاره به دیدگاه این تشکل درباره موضوع ائتلاف های انتخاباتی تصریح کرد: اعضای این جبهه معتقدند ائتلاف های انتخاباتی اصولاً ناپایدار است و نباید صرفا در موقع انتخابات شکل بگیرد، اما ائتلاف های سیاسی با توجه به اینکه دارای ساختار سازمانی، نقشه راه، کادر رهبری و پایگاه مردمی است، می‌تواند پایدار و فراگیر باشد.

بیادی با بیان اینکه اعضای جبهه ایستادگی معتقدند کسانی که خود در معرض انتخاب هستند بهتر است در شورای هماهنگی اصولگرایان نباشند، در عین حال تاکید کرد: ما با هر تشکل و مجموعه ای که حول محور آیت الله موحدی کرمانی باشد، حاضر به هر نوع همکاری هستیم و آنچه برای ما مهم است، نظر ایشان است.

وی اضافه کرد: تلاش جبهه ایستادگی این است که یک تشکل اصولگرای مستقل حول محور ولایت فقیه باشد و به دور از باندهای قدرت و ثروت، برای سالم‌سازی فضای سیاسی و رقابت های انتخاباتی حرکت کند.

کد N1072604