خانلری پس از ثبت نام در انتخابات :

حضور در مجلس نهم تجربه خیلی خوبی برای من بود

نماینده ارامنه شمال کشور در مجلس در حین ثبت نام برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس نهم گفت که حضور در مجلس نهم تجربه خیلی خوبی برای من بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، کارن خانلری با حضور در فرمانداری تهران برای ثبت نام در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: به نظر من قبل از هر چیزی قوه مقننه کشور باید نیروهای خدمت گذاری داشته باشد و بر فاکتور خدمت گذاری و مسئولیت پذیری خیلی تاکید دارم.

وی ادامه داد:‌ نقاط ضعف و قوت مجلس نهم را نمی توان اجمالی بیان کرد اما حضور در این مجلس تجربه خیلی خوبی برای من بود و فکر می کنم قوانین مهمی در این دوره به تصویب رسید.

نماینده مردم ارامنه شمال در مجلس در خصوص دلیل کاندیداتوری مجدد خود برای انتخابات مجلس گفت: بر حسب مسئولیت پذیری و ادامه کارهای نیمه تمام مجددا می خواهم در انتخابات شرکت کنم.

خانلری همچنین با اشاره به وضعیت اقلیت های دینی در کشور اظهار کرد: اقلیت های دینی براساس مفاهیم قانون اساسی نماینده دارند که نمایندگان آن ها نیز نماینده کل مردم محسوب می شوند یعنی ما امروز شاید از حوزه های مختلف انتخاب شویم اما نهایتا نماینده همه ملت ایران هستیم.

در حال حاضر مسایلی در مجلس مطرح بوده که باید در مجلس دهم پیگیری شود به همین دلیل می خواهم در مجلس دهم نیز کاندیدا شوم.

انتهای پیام

کد N1072557