فیروزآبادی:

سران کشورهای اسلامی از اتحاد قلابی ضد تروریسم آل سعود برائت جویند

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اتحاد ضد تروریسم دست ساز سعودی، خطاب به سران کشورهایی که نامشان در فهرست آمده است گفت: هرچه زودتر از اتحاد دروغین ضد تروریسم آل سعود برائت جویید.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار سرلشکر سید حسن فیروزآبادی در واکنش به رسوایی جدید آل سعود در ایجاد اتحاد کاذب و دست ساز ضد تروریسم گفت: اقدام خودسرانه آل سعود جز رسوایی نتیجه‌ای به دنبال نخواهد داشت. سعودی‌ها بی جهت دست و پا می‌زنند و اتحاد مصنوعی ضد تروریسم تشکیل می‌دهند.

وی افزود: حکام سعودی به واسطه عملکرد خود به زودی به عنوان جنایت کاران جنگی محاکمه خواهند شد. آنها بایستی پاسخ خونریزی‌های داعش در سوریه و عراق و نیز کشتار بی حساب بی گناهان زنان و کودکان را در مدرسه‌ها، بیمارستان ها و خانه های مسکونی مردم یمن بدهند.

فیروزآبادی با بیان اینکه "در بین حاکمان کشورهای اسلامی به جز حاکمان کودتاچی عربستان سعودی کسی پیرو مکتب انحرافی وهابیت نیست" تصریح کرد: کشورهایی که در بودن نامشان در اتحاد کاذب ضد تروریسم دست ساز سعودی سکوت کنند ضمن اینکه همراهی با ظلم و ظالم را پذیرفته‌اند، پیوست پرونده سعودی‌های جنایت‌کار خواهند شد و مورد سوال ملت‌هایشان قرار می‌گیرند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خطاب به سران این کشورها تأیید کرد: بهتر است هرچه زودتر برائت خود از این اتحاد قلابی ضد تروریسم را به اطلاع مردم جهان و مردم کشورشان برسانند، تا این دروغ سعودی‌ها افشاء شود.

فیروزآبادی ائتلاف نظامی ساخته و پرداخته سعودی ها علیه تروریسم را اقدامی برای حمایت از تروریست‌ها و تکفیری‌های داعش دانست و گفت: کشورهای اسلامی حساب خودشان از این جنایات سیاه تاریخ که یادآور جنایات فاشیست‌ها در اروپاست را جدا نمایند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: ناگفته نماند که پرونده کشتار حجاج در منای مکه در مراسم حج ابراهیمی هنوز باز است.

انتهای پیام

کد N1072133