سرلشگر فیروزآبادی در واکنش به رسوایی جدید سعودی‌ها:

سران کشورهای اسلامی از اتحاد قلابی ضد تروریسم آل سعود برائت جویند

سیاسی

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اتحاد ضد تروریسم دست ساز سعودی، خطاب به سران کشورهایی که نامشان در فهرست آمده است گفت: هرچه زودتر از اتحاد دروغین ضد تروریسم آل سعود برائت جویید.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سپاه نیوز، سرلشگر سید حسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به رسوایی جدید آل سعود در ایجاد اتحاد کاذب و دست ساز ضد تروریسم گفت: اقدام خودسرانه آل سعود جز رسوایی نتیجه‌ای به دنبال نخواهد داشت. سعودی‌ها بی جهت دست و پا می‌زنند و اتحاد مصنوعی ضد تروریسم تشکیل می‌دهند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اتحاد ضد تروریسم دست ساز سعودی، خطاب به سران کشورهایی که نامشان در فهرست آمده است گفت: هرچه زودتر از اتحاد دروغین ضد تروریسم آل سعود برائت جویید.

وی افزود: حکام سعودی به واسطه عملکرد خود بزودی بعنوان جنایت کاران جنگی محاکمه خواهند شد. آنها بایستی پاسخ خونریزی‌های داعش در سوریه و عراق و نیز کشتار بی حساب بی گناهان زنان و کودکان را در مدرسه‌ها، بیمارستان ها و خانه های مسکونی مردم یمن بدهند.

سرلشکر فیروزآبادی با بیان اینکه «در بین حاکمان کشورهای اسلامی به جز حاکمان کودتاچی عربستان سعودی کسی پیرو مکتب انحرافی وهابیت نیست» تصریح کرد: کشورهایی که در بودن نامشان در اتحاد کاذب ضد تروریسم دست ساز سعودی سکوت کنند ضمن اینکه همراهی با ظلم و ظالم را پذیرفته اند، پیوست پرونده سعودی های جنایتکار خواهند شد و مورد سوال ملت هایشان قرار می گیرند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خطاب به سران این کشورها تأیید کرد: بهتر است هرچه زودتر برائت خود از این اتحاد قلابی ضد تروریسم را به اطلاع مردم جهان و مردم کشورشان برسانند، تا این دروغ سعودی‌ها افشاء شود.

سرلشکر فیروزآبادی ائتلاف نظامی ساخته و پرداخته سعودی ها علیه تروریسم را اقدامی برای حمایت از تروریست‌ها و تکفیری‌های داعش دانست و گفت: کشورهای اسلامی حساب خودشان از این جنایات سیاه تاریخ که یادآور جنایات فاشیست‌ها در اروپاست را جدا کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: ناگفته نماند که پرونده کشتار حجاج در منای مکه در مراسم حج ابراهیمی هنوز باز است.

کد N1072128