دیدار اعضای تیم‌های شرکت‌کننده در مسابقات کشوری مناظره با سید حسن خمینی

اعضای تیم‌های برتر شرکت کننده در مرحله کشوری چهارمین دوره مسابقات ملی مناظره، امروز(جمعه)، برای بازدید از حسینیه جماران و تجدید میثاق با آرمان‌های امام خمینی(ره) به دیدار حجت الاسلام و المسلمین "سید حسن خمینی" رفتند.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، به مناسبت روز "وحدت حوزه و دانشگاه"، اعضای تیم‌های برتر شرکت کننده در مرحله کشوری چهارمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان، برای بازدید از حسینیه جماران و تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل به حسینیه جماران رفتند و پس از اقامه نماز مغرب و عشاء، حجت‌الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی دقایقی برای حضار صحبت کرد.

همچنین دکتر "سعید پورعلی"، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی و مهندس "مهدی کاظمی"، رییس سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی به ارایه گزارشی در مورد مسابقات ملی مناظره پرداختند.

بر اساس این گزارش، دو نفر از اعضای گروه‌های شرکت کننده در مرحله کشوری نیز به ارایه دیدگاه‌های خود پرداختند.

مرحله کشوری چهارمین دوره مسابقات ملی مناظره از شنبه تا دوشنبه(28 تا 30 آذر) در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود. این دوره از مسابقات با شعار "مناظره، فرصتی برای یادگیری" برگزار می شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، در پایان این مسابقات به تیم اول "نشان خواجه نصیرالدین طوسی" اهداء می شود.

انتهای پیام

کد N1071194