معاون سیاسی فرماندار تهران اعلام کرد؛

داوطلبان خبرگان و مجلس ثبت‌نام را به روزهای آخر موکول نکنند

سیاسی

معاون سیاسی انتظامی فرماندار تهران گفت: متقاضیان ثبت‌‌نام باید هنگام مراجعه به شعب ثبت‌نام، تمام مدارک اعلام شده را به همراه داشته باشند و ثبت‌نام را به روزهای آخر موکول نکنند.

به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر ناصربخت بعدازظهر امروز در پایان دومین روز از ثبت‌نام نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تاکنون یک نفر از متقاضیان عضویت در انتخابات مجلس خبرگان رهبری، به فرمانداری تهران مراجعه و ثبت‌نام کرده اند.

وی افزود: ۹ نفر از داوطلبان استان تهران در وزارت کشور ثبت‌نام داشته اند و یا در حال ثبت‌نام هستند.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران ادامه داد: از فردا ثبت‌نام نامزدهای مجلس شورای اسلامی نیز در شهرستان های استان تهران در شعب اصلی و برای شهرستان‌ تهران که شامل اسلامشهر، ری، شمیرانات و پردیس است، در فرمانداری تهران و وزارت کشور انجام می گیرد.

ناصربخت تصریح کرد: متقاضیان ثبت‌نام باید هنگام مراجعه به شعب ثبت نام تمام مدارک اعلام شده را همراه داشته باشند تا ثبت نام به صورت کامل انجام شود.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران در پایان خاطرنشان کرد: از متقاضیان تقاضا داریم تا در روزها و ساعات اولیه برای ثبت‌نام مراجعه کنند تا در روزهای بعد مشکلی پیش نیاید.

گفتنی است، ثبت‌نام داوطلبان نامزدی مجلس خبرگان رهبری از روز گذشته ۲۶ آذرماه آغاز شده و تا دوم دی ماه ادامه دارد؛ همچنین، ثبت‌نام داطلبان نامزدی در انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز از فردا شنبه ۲۸ آذرماه آغاز می‌شود و تا ۴ دی ادامه خواهد یافت.

کد N1071004