راه اندازی مرکز چاپ و نشر کانون وکلای دادگستری مرکز

واحد چاپ و نشر کانون وکلای دادگستری مرکز افتتاح شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در این مراسم علی نجفی توانا رییس کانون وکلای دادگستری مرکز گفت: اقدام همکار وکالتی ما – فرزانه السادات ابوالقاسمی - در ایجاد این واحد، نشانه علاقه وی به ارتقای وضعیت کمی و کیفی کانون و وسایلی است که برای پیشبرد اهداف کانون مورد نیاز است.

وی افزود: این دستگاه‌ها عمدتا برای امور چاپی کانون و متونی که کانون وکلا تصمیم به انتشار آن داشته باشد مورد استفاده قرار خواهد گرفت. البته ناگفته نماند که این علاقه و اشتیاق همکاران به تقویت کانون از هر جهت مورد تقدیر و تشکر کانون خواهد بود.

در ادامه فرزانه سادات ابوالقاسمی وکیل دادگستری و از بانیان واحد چاپ و نشر کانون مرکز گفت: با عنایت باری تعالی، فرصتی دست داد تا با مساعدت اعضای محترم هیات مدیره کانون وکلای مرکز، واحد چاپ و نشر این کانون را تجهیز و راه اندازی کنیم. تجهیزات چاپ و نشر اهدایی را به منظور چاپ و نشر کتب و مقالات وکلای محترم دادگستری به کانون مرکز واگذار کرده‌ایم.

وی درباره هدف خود از تاسیس چنین واحدی در کانون مرکز، گفت: از آنجایی که همکاران محترم وکیل، مخازن علم و دانش بوده و چاپ و نشر تولیدات علمی همکاران باعث اعتلا و ارتقای کانون وکلا می شود، بر آن شدیم در حد بضاعت خود تجهیزات و امکانات چاپ انبوه را فراهم کرده تا از این پس همکاران محترم مشکلی برای نشر مطالب علمی و حقوقی نداشته باشند.

انتهای پیام

کد N1070934