سیدحسن خمینی در جمع خبرنگاران:

مستقل وارد انتخابات شده‌ام/ باید به اسلامیت نظام پایبند باشیم

سیاسی

تولیت آستان مقدس امام خمینی(ره)، با اعلام اینکه به صورت مستقل نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری شده است، گفت: باید به اسلامیت نظام که در قانون اساسی در قالب نظریه ولایت فقیه مطرح شده است، پایبند باشیم.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی  تولیت آستان امام خمینی(ره)، صبح امروز جمعه با حضور در محل ستاد انتخابات در وزارت کشور برای انتخابات خبرگان رهبری ثبت نام کرد.

وی پس از ثبت نام با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: من به صورت مستقل در انتخابات خبرگان حضور پیدا کرده ام و دست همه مردم کشورم را می بوسم و از جوانانی که در این روزها ابراز لطف کردند و پیوندی مستحکم با امام(ره) برقرار کرده اند، قدردانی می کنم.

حجت‌الاسلام خمینی افزود: هفته گذشته که بحث کاندیداتوری من در انتخابات خبرگان مطرح شده بود با ۳ نوع مواجهه با این مساله روبرو شدیم. گروهی از این امر استقبال کردند و بنده را مورد ملاطفت قرار دادند که این امر نشان زنده بودن امام(ره) در جامعه است. دوستان دیگری این مساله را نقد کردند که من هم از آنها تشکر می کنم.

وی ادامه داد: دسته سوم این امر را به عنوان یک اختلاف و شکاف در نظام جمهوری اسلامی معرفی کردند که من باید بگویم حضورم به انتخابات به تبع فرمایشات امام(ره) است که همه ما را به دفاع از جمهوری اسلامی تا جایی که توان داریم، فراخوانده‌اند و تشویق کردند.

تولیت آستان امام خمینی(ره) تاکید کرد: ما باید به اسلامیت نظام جمهوری اسلامی که در قانون اساسی در قالب نظریه ولایت فقیه مطرح شده است، پایبند باشیم و تا پای جان برای تحکیم آن بکوشیم.

 

ادامه دارد...

کد N1070582