یک نماینده مجلس:

تصمیم کنگره آمریکا چندش‌آور است

آمريكا

نماینده مردم رباط کریم در مجلس طرح کنگره ‌آمریکا برای محدود کردن سفر افراد به ‌آمریکا به دلیل سفر به ایران،‌ عراق، سودان و... دهن‌کجی به رئیس جمهور این کشور است.

ابراهیم نکو در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: سیاستمداران کنگره آمریکا با طرح‌هایی از این دست نشان می‌دهند که سایر مسئولان این کشور در قوای دیگر را قبول ندارند و همچنین به قوانین داخلی خود نیز بی‌احترامی کرده و آنها را از اعتبار ساقط می‌کنند.

وی آینده طرح کنگره را محکوم به شکست دانست و افزود: سیاستمداران آمریکا در آینده با سرافکندگی دیگری با مردم آمریکا و افکار عمومی جهان روبرو خواهند شد.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس خاطرنشان کرد: رئیس جمهور آمریکا باید تکلیف خود را با واقعیات سیاسی این کشور و ادعاهای مطرح کرده درباره پایبندی به اصول بین‌المللی روشن کند.

نکو تصمیم کنگره آمریکا را چندش‌آور توصیف کرد و افزود: تصمیمات سیاستمداران آمریکایی نوعی سرگرمی و عوام فریبی است چرا که به اصول و مصوبات بین‌المللی پایبند نیستند اما در نقطه مقابل آنان جمهوری اسلامی ایران به قوانین و اصول بین‌المللی پایبند است.

انتهای پیام

کد N1070294