دبیرکل حزب زنان جمهوری اسلامی:

افزایش قدرت بازدارندگی با همدلی نیروهای ولایتمدار محقق می‌شود

سیاسی

دبیرکل حزب زنان جمهوری اسلامی با بیان اینکه برای افزایش قوت بازدارندگی چاره‌ای جز همدلی نیروهای ولایتمدار نیست، گفت: باید کاری کنیم که به جایگاه ولایت فقیه لطمه نخورد و انقلاب تحریف نشود.

به گزارش خبرنگار مهر، فاطمه آلیا، دبیرکل حزب زنان جمهوری اسلامی در همایش این حزب که صبح امروز پنجشنبه در مجتمع سرچشمه تهران برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حزب جمهوری اسلامی به ویژه شهید آیت الله بهشتی اظهار کرد: ما زمانی که در شاخه دانشجویی حزب جمهوری اسلامی فعالیت می کردیم در ساختمان مقابل قتلگاه شهدای این حزب بودیم. امروز نیز امیدواریم بتوانیم رهرو واقعی این شهدا باشیم.

وی افزود: اگر ما توانستیم تقوای جمعی و فردی داشته باشیم می توانیم بگوییم وحدت و همدلی ما محقق می شود.

دبیرکل حزب زنان جمهوری اسلامی با اشاره به حزب زنان جمهوری اسلامی گفت: هیات موسس و اعضای شورای مرکزی این حزب زمانی در حزب جمهوری اسلامی فعالیت می کردند و در سال ۸۵ موفق به اخذ مجوز برای تاسیس حزب زنان جمهوری اسلامی از وزارت کشور شدند.

آلیا تصریح کرد: یک کار مثمرثمر بدون سازمان دهی و تشکیلات ناقص خواهد ماند. اگر ما متشکل نباشیم دشمن می تواند ما را متفرق کند. در واقع تحذب باعث هم افزایی است و افراد می توانند در احزاب مفید فایده باشند.

وی با بیان اینکه من در جامعه زینب، جمعیت ایثارگران، جمعیت رهپویان و جبهه پایداری حضور دارم و فعالیت می کنم، گفت: اگر برای دانش افزایی زنان کار کنیم می توانیم در صحنه جامعه به توفیقات زیادی دست پیدا کنیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هر چه انقلاب قوی تر می شود خدعه دشمنان نیز بیشتر خواهد شد، خاطرنشان کرد: برجام در ظاهر با عنوان رفع تحریم ها است، اما بنا بر گرفته مقام معظم رهبری راهی هم برای نفوذ است.

آلیا به مصوبه اخیر کنگره آمریکا اشاره کرد و گفت: ما خیلی از این مصوبه تعجب می کنیم که هر کس به ایران رفت و آمد کند، مطابق این مصوبه باید تحت مراقبت باشد. این مصوبه چه بسا بدتر از تحریم های قبلی غرب و آمریکا علیه ایران است.

وی افزود: مصوبه کنگره آمریکا را به جز ۴ نفر همه نمایندگان کنگره رأی دادند. آیا این تمسخرآمیز و به معنای همان پنجه فولادی زیر دستکش مخملی نیست؟ با این حال ما دستور داریم برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی همواره پای میز مذاکره و گفتگو مسیر خود را ادامه دهیم.

دبیرکل حزب زنان جمهوری اسلامی با اشاره به نامه مقام معظم رهبری به جوانان غربی گفت: با هوشمندی رهبری در این دو نامه یک تحرک و بیداری در سطح جهان انجام خواهد شد و به امید خدا دنیا از دست بیچاره ها و مستکبرین رهایی پیدا خواهد کرد.

آلیا با بیان اینکه ما برای افزایش قدرت بازدارندگی خود چاره ای جز همدلی نیروهای ولایت مدار نداریم، تاکید کرد: باید کاری کنیم که به جایگاه ولایت فقیه لطمه نخورد و اینطور نباشد که در زبان و کلام از ایشان نام ببریم اما در رفتار و عمل تحریف انقلاب را در پیش بگیریم.

وی افزود: مقام معظم رهبری می فرمایند آرمان خواهی باید توأم با واقع بینی باشد. واقعیت امروز جامعه ما این است که در آستانه انتخابات در جهت وحدت حداکثری حرکت کنیم و مراقب رخنه هایی که باعث نفوذ سیاسی و فرهنگی می شود، باشیم.

دبیرکل حزب زنان جمهوری اسلامی با بیان اینکه ما امیدواریم بعد از فعال شدن حزب زنان جمهوری اسلامی کارکردهای این حزب را در تراز انقلاب اسلامی فعال کنیم، اظهار کرد: ما قصد داریم که به ترتیب نیروهای سیاسی بپردازیم و دانش افزایی اعتقادی و سیاسی زنان را در پیش بگیریم.

آلیا در پایان توضیح داد: حزب می توانند نقد عالمانه به دولت و مسئولین داشته باشد و ما امیدواریم بتوانیم این نقد را متعهدانه انجام دهیم. البته اگر متهم به بی‌شناسنامه‌ای، بی‌سوادی و کلاغ نشویم.

گفتنی است، در همایش امروز حزب زنان جمهوری اسلامی، افرادی همچون علی اصغر زارعی نماینده تهران در مجلس، محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه، حسین شیخ الاسلام مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی، سیدحسین نقوی حسینی، ابراهیم کارخانه‌ای، زهره طبیب‌زاده، نسرین سلطان‌خواه، حسین طلا، فاطمه بداغی و همسر شهید علیمحمدی حضور داشتند.

قرار است در ادامه این همایش، انتخابات شورای مرکزی این حزب با حضور نماینده رسمی وزارت کشور انجام شود.

کد N1069717