۰

آیت‌الله علم‌الهدی:ترانه سرانی‌های غرب بر بینش بسیج اثر نکرده/ریزش​ های انقلاب به دلیل عدم اخلاص بود

  • ۱۶بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

تسنیم نوشت: امام‌جمعه مشهدمقدس با بیان اینکه قدرت بزرگ‌ترین آسیب جامعه است گفت: برخی جریان‌های سیاسی اخلاص را مثل خوره می‌خورند.

آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی امام‌جمعه مشهدمقدس صبح امروز در دومین مجمع عالی بسیج، گفت: امروز با اینکه فضای جامعه را شعار و بینش‌های غربی و برخی زوق و برق‌های اشرافی‌گونه، مظاهر زندگی بعضی جریان‌ها و عناصر وابسته به نظام گرفته اما فضای بسیجی با خدمت بی‌منت و خالص برگرفته از نگاه انقلاب همچنان جریان دارد. برخی ترانه‌سرانی‌های برگشتگان و سوغات آوردگان غرب بر بینش و عقیده بسیجی اثر نگذاشته و بسیج به راه خود ادامه می‌دهد.

وی با اشاره به مسئله اخلاص در دین اسلام، اظهار داشت: ما در فراز و نشیب‌های انقلاب و ریزش‌ها و رویش‌های انقلاب بارها به موضوع اخلاص پی برده‌ایم؛ تمام ریزش‌های انقلاب و سقوط برخی از عدم اخلاص آنان بوده است.

امام‌جمعه مشهد تصریح کرد: اگر واقعا آن عزیزانی که یک روز به عنوان سنگ زیرین آسیاب انقلاب در کنار امام بزرگوار حلّال بسیاری از مشکلات بودند و امروز آنان را آن سوی میز مشاهده نمی‌کردیم و همان اخلاص اولیه‌شان ادامه داشت، هیچگونه ضربه و صدمه‌ای را از اینگونه ریزش‌ها در عرصه نظام و انقلاب مشاهده نمی‌کردیم. امروز آنچه که ما را در برابر اغواهای فوق‌العاده و زورمندانه شیطان حفظ می‌کند، اخلاص است.

آیت‌الله علم‌الهدی با بیان اینکه برخی جریان‌های سیاسی اخلاص را مثل خوره می‌خورند، اظهار داشت: آن چیزی که در عرصه فعالیت‌های اجتماعی خطرناک است، مسئله پول و شهوت نیست، مسئله قدرت است و این بزرگترین آسیب جامعه است.

وی با محکوم کردن کشتار شیعیان نیجریه توسط ارتش این کشور، تصریح کرد: متأسفانه وهابیت در نیجریه آزاد است و اقدامات دولت نیجیریه در راستای اهداف استکبار جهانی و صهیونیزم جهانی است و چشم ملت‌های مظلوم منطقه از جمله شیعیان نیجریه به ارتش ٢٣ میلیونی ایران( بسیج) دوخته شده است.

2727

 

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.