نماینده نطنز: غربی‌ها برجام را به PMD ترجیح می‌دهند

مجلس شوراي اسلامي,برجام,تصویب برجام در مجلس

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی گفت که غربی ها برجام را به PMD ترجیح می‌دهند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)، محمد فیروزی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز ( سه شنبه) مجلس اظهار کرد: ملت شریف ایران عنایت دارند که غربی ها و 1+5 به طور طبیعی برجام را به PMD ترجیح می‌دهند زیرا از طریق PMD قطعا می توانستند سوالات ادعایی خود را مطرح کنند اما از طریق برجام راه های گوناگونی برای رصد ایران دارند و در همین راستا بود که رهبری از آن به نفوذ تعبیر کردند.

وی افزود: امیدوارم در فضای پسابرجام طبق قول دولت در خصوص رفع مشکلات کشور از جمله بیکاری، تورم ، رکود و گرانی اقدام شود و مردم آزاد شدن حدود 120 میلیارد دلار را حس کنند. علاوه بر اینکه در این فضا باید راه برای امنیت بخش خصوصی در سرمایه گذاری مولد و در نتیجه اقتصاد مقاومتی هموار شود.

فیروزی بیکاری را مهمترین مشکل امروز جامعه عنوان و خاطرنشان کرد: ما حدود 5 میلیون بیکار یقه سفید داریم و باید بسترهای شغلی رابرای آن‌ها فراهم کنیم. جای تاسف است که در برنامه ششم دولتمردان سن بازنشستگی را افزایش داده‌اند. انتظار می‌رود در این زمینه توجه جدی وجود داشته باشد.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی در ادامه جلوگیری از برداشت بی رویه معادن در شهرستان های حوزه انتخابیه خود، تسریع در حل مشکل آب رسانی به روستاها، برقراری تعرفه سردسیری گاز برای برخی از شهرستان های حوزه انتخابیه، تکمیل پروژه های حوزه راه و بهداشت را از جمله مطالبات مردم عنوان کرد.

وی با بیان اینکه اجرای طرح رتبه بندی معلمان باعث ایجاد انگیزه شده در عین حال گفت که لازم است مشکل حقوق بازنشستگان فرهنگی نیز حل شود.

فیروزی در پایان با تاکید بر ضرورت تکمیل پروژه ها ی ورزشی و تسریع در اعزام کارشناسان تقسیمات کشوری به حوزه انتخابیه خود خواستار تسریع در رفع مشکل و سرگردانی کسانی شد که در موسسه ثامن الحجج پس انداز کرده بودند.

انتهای پیام

کد N1067092