اسفنانی: برخی فرهنگیان از مواهب اجرای طرح رتبه بندی بی بهره ماندند

سیاسی

نماینده مردم فریدن در مجلس شورای اسسلامی ضمن قدردانی از وزیر آموزش و پرورش برای اجرای طرح رتبه‌ بندی معلمان در عین حال گفت که برخی فرهنگیان از مواهب این طرح بی بهره مانده‌اند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایسنا، محمد علی اسفنانی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز سه شنبه مجلس اظهار کرد: در اجرای طرح رتبه بندی معلمان تعدادی از فرهنگیان از جمله کادر غیر آموزشی از مواهب اجرای این طرح بی بهره ماندند. ضمن این که تفاوت فاحش دریافتی بازنشستگان آموزش و پرورش و شاغلین فعلی غیر قابل توجیه و بی عدالتی محض است و معوقات فرهنگیان نیز پرداخت نشده است.

وی افزود : یکی از مسائل مبتلا به منطقه قصه پر غصه سیب زمینی است . البته جلسات مکرری برگزار شده و مقرر شده به جای خرید با نرخ تضمینی ، این محصول با نرخ توافقی خریداری شود و برنامه میان مدت و بلند مدت برای تغییر الگوی کشت با توجه به آمایش منطقه‌ای و علمی و تسهیل صادرات و توجه به صنایع تبدیلی در نظر گرفته شود.

اسفنانی اضافه کرد: شهرستان حوزه انتخابیه من در حوزه زاینده رود است اما متاسفانه درخصوص پرداخت خسارت ناشی از خشکسالی دوگانگی در تصمیم گیری وجود دارد در حالی که باید نگاهها عدالت محور باشد تا حق و حقوق کشاورزان نیز مورد توجه قرار گیرد.

نماینده مردم فریدن در مجلس با تاکید بر لزوم اجرای پروژه‌های حوزه بهداشت و درمان در حوزه انتخابیه خود گفت که با توجه به کوهستانی و سردسیر بودن منطقه لازم است برای شهرستانهای حوزه انتخابیه دو دستگاه آمبولانس مجهز در نظر گرفته شود .

انتهای پیام

کد N1067015