عبدخدایی: امام هرگز وصیتی نکرده که فرزندان ایشان نباید به عرصه سیاسی ورود پیدا کنند

طلوع صبح نوشت: محمد مهدی عبدخدایی دبیرکل جمعیت فداییان اسلام گفت که مقام معظم رهبری همیشه به سیدحسن خمینی به عنوان فرزند صالح امام خمینی (ره) نگاه می کنند.

عبدخدایی گفت: پس از آنکه خبرگان حضرت ایت الله خامنه ای را به رهبری انتخاب کردند، ایشان با حاج احمدآقا دیدار کرد. احمد اقا گفت ما همان اطاعتی که از امام کردیم، از شما می کنیم. بنابراین، رابطه ی سیدحسن آقا قطعا با رهبری خوب است و ایشان طبق وصیت پدر مرحوم شان عمل می کند.

عبدخدایی با اشاره به برخی ادعاها در مورد سیدحسن خمینی از جمله اظهارات سردار مشفق در خصوص او گفت: این سخنان دروغی بزرگ و بی اساس است.

دبیرکل جمعیت فداییان اسلام افزود: من این حرف های سردار مشفق را شنیده بودم و می دانستم حاج حسن اقا این حرف را نزده است. من حتی از خود حاج حسن اقا هم در این مورد پرسیدم و ایشان کاملا آن را رد کردند.

وی ادامه داد: من شنیدم که سردار مشفق پس از بیان این ادعاها تذکر دریافت کرده است.

وی در واکنش به حملات برخی افراد به سیدحسن خمینی پس از اعلام کاندیداتوری گفت: جهت اطلاع می گویم، مرحوم حاج احمد آقا هم در انتخابات خبرگان کاندیدا شده بودند.

عبدخدایی افزود: امام هرگز وصیتی نکرده است که فرزندان ایشان نباید به عرصه سیاسی ورود پیدا کنند. اصلا این مواضع به امام نمی چسبد، مگر می شود امام، کسی را که شایسته ی خدمت است را از فعالیت منع کنند؟

وی تاکید کرد: کسانی که این سخنان را مطرح می کنند، به امام ضربه می زنند و از ابعاد شخصیتی ایشان اطلاع و اگاهی ندارند.

2727

 

 

کد N1066668